,
09 May 2020 - Saturday

KDG-2 KRİZ DÖNEMİNDE GİRİŞİMCİLİK FIRSATLARI EĞİTİMİ (Canlı Yayın)

Online
KDG-2 KRİZ DÖNEMİNDE GİRİŞİMCİLİK FIRSATLARI EĞİTİMİ (Canlı Yayın)

Event Details

EĞİTİMİN AMACI:

Küreselleşmenin ve iletişim araçlarının dünyayı tek bir şehir haline getirdiği bu dönemde daha önce görüşmemiş bir ölçekte bir salgın ve ekonomik etkilerini yaşıyoruz. Yaşanan kriz en başta dünyada 2009 yılında yaşan global resesyon ile karşılaştırılırken şimdi 1929 yılında yaşanan ekonomik buhran ile karşılaştırılmaya başlandı.
Yaşanan süreçte, turizm, konaklama, otomotiv, gayrimenkul, yeme içme gibi pek çok sektörün önemli ölçüde olumsuz etkilendiğini, ancak bazı sektörlerde olumlu fırsatları yarattığını görmekteyiz. Kriz dönemleri ve sonrasında bir çok firmanın olumsuz etkileneceğini öngörmek için kahin olmaya gerek yok ancak pek çok yeni sektör ve firmanın bazı fırsatları değerlendireceği muhtemel gözüküyor. Online kriz döneminde girişimcilik fırsatları eğitimi ile dünyada ve Türkiye’de krizlerin nasıl yaşandığını, sektörlerin bundan nasıl etkilendiğini, hangi fırsatların oluşabileceğini ve bu fırsatları değerlendiren firmaların ne tür yaklaşımları ele alabileceğini değerlendireceğiz.

KİMLER KATILMALI?

Girişimci olmak isteyenler, halihazırda firması olan ve krizden etkilendiği için alternatif yollar arayan firma sahipleri,girişimcilikle ilgili bilgi ve deneyim öğrenmek isteyen tüm istekliler online kriz döneminde girişimcilik fırsatları eğitimine katılmalı.

EĞİTİM DETAYI:

 • Dünya Ekonomik Krizleri
  • 1929 Ekonomik Buhranı
  • 2009 Global Resesyonu
 • Türkiye Ekonomik Krizleri
  • 1994 Ekonomik Krizi
  • 2001 Ekonomik Krizi
 • Krizlerde Hangi Sektörler Olumlu, Hangileri Olumsuz Etkilenir?
 • Krizler Hangi Tür Yeni Fırsatlara Kapı Açar?
 • Yeni Fırsatları Değerlendiren Firmalar Neler Yapar?
 • 2020 Yılında Hangi Fırsatlar Cazip Olabilir?

Eğitim Süresi:  4 saat

Eğitim Ücreti: 500 TL 399 TL (KDV Dahil)
Min. 3 kişi kayıt alınmaktadır

Eğitim Tarihleri: Haftasonu Öğlen Sınıfı: 9-10 Mayıs 2020 (2 gün, günde 2 saat, toplam 4 saat) Saat 13:00-15:00 (Eğitimi Kodu KDG-2)

Eğitimciler:

Deniz Kayahan

On yılı aşkın süre bankacılıkta pazarlama, satış, risk yönetimi bölümlerinde yönetici olarak çalışmış, bu dönemde Yapı Kredi Bankası’nda Ticari Bankacılık Pazarlama Birimi’ni ve Kobi Bankacılığı’nın kurulmasını yönetmiş, Türkiye’de TUBİTAK-Avrupa Birliği ARGE hibe fonlarının özel bir banka tarafından projelendirilmesi ve kredilendirilmesi işbirliğini Türkiye’de ilk defa gerçekleştirmiştir. Bankanın şubeleşmesi ve KOBİ müşterilerine yönetiminin oluşturulmasını, Bankalar Birliği, DKİB, KOSGEB, TOBB gibi kuruluşlar ile işbirliği çalışmaları gerçekleştirmiştir. Son 4 senedir, edindiği bu deneyimi kurumsal şirketlerle paylaşan KAYAHAN, Türkiye’de Turkcell, Global Bilgi, Turk Telekom, Avea, İş Bankası, AvivaSA, Suudi Arabistan’da NCB Bankası ve Suudi Telekom şirketlerine büyüme, müşteri odaklı dönüşüm, organizasyon, verimlilik, pazarlama, satış ve strateji konularında danışmanlık vermiştir. Kurumsal şirketler yanında KOBİ ölçeğinde değişik sektörlerdeki firmalara da kurumsallaşma, verimlilik, yeni pazarlara açılım konularında danışmanlık ve eğitim vermektedir. KAYAHAN, Dokuz Eylül Üniversitesi İngilizce İşletme Bölümünden lisans ve University of Chicago Booth School of Business’tan MBA derecesini almıştır.

 

09 May 2020 Saturday 13:00

10 May 2020 Sunday 15:00


Online Event - ZOOM

Event Promoter

Comments