10 March 2020 - Tuesday

Digital Z'20

İstanbul
Digital Z'20

Event Details

Yıldız İşletme Kulübü Digital Z’yi gururla sunar!
Türkiye’nin En Prestijli Öğrenci Kulubü olan Yıldız İşletme Kulübü’nün 2017 yılında hayata geçirdiği ve bu yıl 10-11 Mart’ta tarihlerinde dördüncü kez düzenleyeceği Digital Z, dijital dünyanın popüler isimleriyle öğrencileri buluşturmayı amaçlamaktadır.
Digital Z sizi, internet kullanımının teknolojik gelişmelerle hayatımızın bir parçası haline geldiği zamanda; pazarlama trendleriyle, sosyal medyayla, dijital pazarlama stratejilerini 90’lı yıllarda doğan, hızlı öğrenen ve gelişim gösteren, teknolojiyle iç içe kişilerin oluşturduğu Z Kuşağı ile buluşturuyor!

Günümüzde gittikçe popüler hale gelen girişimcilik ile ilgili konuların konuşulacağı, internet ve teknoloji kavramlarına yönelik bilgilendirmelerin yapılacağı bir etkinlik halini almayı amaçlayan Digital Z, aynı zamanda e-ticaretten sosyal medyaya kadar dijital pazarlama dünyasını güncel kılacak konuları da ele almaktadır.

Pazarlama ve reklamcılık sektörünün yanı sıra trend olan sosyal medya mecralarının en yaratıcı beyinlerinin konuk olacağı Digital Z, iki gün boyunca Davutpaşa Kampüsü Tarihi Hamam’da seni bekliyor!

10 March 2020 Tuesday 11:00

11 March 2020 Wednesday 17:00


Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü Tarihi Hamam, Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü Tarihi Hamam, Esenler, İstanbul


View Map

Event Promoter

Comments