29 May 2020 - Friday

SOLEE | State of Flux

İstanbul
SOLEE | State of Flux

Event Details

20 yılı aşkın süredir özgün parçaları ile elektronik müzik kültürüne yön veren, Parquet Recordings’in kurucusu SOLEE, 29 Mayıs Cuma akşamı uzun bir aradan sonra ilk kez İstanbul’da.


Melodic house & techno janrasını günümüzdeki yerine taşıyan duayenlerden biri olarak görülen SOLEE, dinamik ve melankolik parçaları ile bir çok prodüktöre ilham kaynağı ve yol gösterici oldu. Kastel ev sahipliği ile gerçekleşecek müzik deneyiminin sınırlı sayıdaki avantajlı dönem biletleri satışta.  

• Etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. 

• Ön satış biletleri iptal edilemez, devredilemez.

• Organizasyon yetkilileri uygun görmediği kişileri bilet iadesi yapmak koşuluyla etkinliğe almama hakkına sahiptir.
#AkisinaBirak

———

Leading the path of electronic music by producing masterpieces for over 20 years, SOLEE will be in İstanbul after a long time on 29th May, Friday.

Considered as a doyen of establishing Melodic house & techno genre, SOLEE has inspired countless producers with his dynamic and melancholic tracks. Limited advantage tickets for the music experience hosted by Flux & Kastel are available now! 

29 May 2020 Friday 22:00

30 May 2020 Saturday 05:00


Kastel, Hüseyinağa Mahallesi , No: 10, Beyoğlu, İstanbul


View Map

Event Promoter

Biletino Logo
FLUX. Questions For Organizer?

FLUX. A positive community aimed to support & improve the electronic music scene in Turkey, gathered by music & art enthusiasts. info@fluxtr.co

Comments