05 March 2020 - Thursday

Demir Aytaç ile Başucuma Demir Atanlar Semineri

İstanbul, Kadıköy
Demir Aytaç ile Başucuma Demir Atanlar Semineri

Event Details

Uzun yıllar kurumsal hayatta çeşitli alanlarda üst düzey görevler almış ve halen profesyonel iş yaşamı devam eden Demir Aytaç’ın tutkusu edebiyat Umay’ın Edebiyat Sohbetleri kapsamında salonumuza doluyor. 

Edebiyata olan tutkusunu araştırmalar ve seyahatlerle zenginleştiren Demir Aytaç, özellikle Rus Edebiyatı’na duyduğu ilgiyi bir adım öteye taşımış ve bu alanda dünyanın en önde gelen isimleri ile tanışma ve tartışma fırsatına da erişmiş. 

Dostoyevski’den Reşat Nuri Güntekin’e kadar uzanacak geniş bir yelpazede edebiyatın büyülü dünyasına bir yolculuk yapmak, Aytaç’ın yıllar boyu biriktirdiği ve bizlerle paylaşmak için can attığı konuları dinlemek için: 5 Mart Perşembe, 11.00 – 13.00’da Umay Bilim Sanat Yaşam Merkezi’ne davetlisiniz. 

Bu seminerde yaratıcılığın sadece yazarken değil okurken de mümkün olduğunu keşfedecek, “daha önce hiç bu açıdan bakmamıştım” diyerek şaşıracak ve gerçek sanatın bu yaşadığımız hayatı nasıl anlamlı kıldığını bir kez daha hatırlayacaksınız. 

05 March 2020 Thursday 11:00

05 March 2020 Thursday 13:00


Umay Bilim Sanat Yaşam Merkezi, Öncü Sokak Büyükhanlı Konutları B2 Blok K:7 D:20 Suadiye / Kadıköy, Kadıköy, İstanbul


View Map

Event Promoter

Biletino Logo
Umay Bilim Sanat Yaşam Merkezi

Bilim, sanat ve yaşam üçgeninde 20'ye yakın eğitim ve eğitmeni tek çatı altında toplayan Umay Bilim Sanat ve Yaşam Merkezi, farklı bakış açıları sunan terapi ve gelişim atölyeleriyle kişisel dönüşümünüze eşlik ediyor. Umay BSYM