,
21 March 2020 - Saturday

*İptal - Boğaziçi Yatırımcı Akademisi

İstanbul
*İptal - Boğaziçi Yatırımcı Akademisi

Event Details

Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü, öğrencilere yatırım alanında merak ettikleri soruların cevaplarını bulma fırsatı sunan Boğaziçi Yatırımcı Akademisi ile karşınızda!

Bu yıl 5. kez düzenlenecek olan Yatırımcı Akademisi; 2020'da ekonomi ve sektörlere etkisi, borsada getiri, teknik analiz, portföy yönetimi, makroekonomik veri okuma, varant eğitimi, viop ve viop stratejileri, piyasa analizi gibi birçok konuda eğitim vererek katılımcılarına bilinçli yatırımın adımlarını öğretmeyi amaçlıyor.

Yatırım alanında uzman birçok ismi bir araya getirecek olan Boğaziçi Yatırımcı Akademisi 21-22 Mart tarihlerinde Boğaziçi Üniversitesi Güney Kampüs İbrahim Bodur Oditoryumu'nda gerçekleşecek.

Detaylı bilgi ve etkinlik programı için buraya tıklayınız.

21 March 2020 Saturday 10:00

İbrahim Bodur Oditoryumu, İbrahim Bodur Salonu, Boğaziçi Üniversitesi Güney Kampüs Natuk Birkan Binası, Beşiktaş/İstanbul, Beşiktaş, İstanbul


View Map

Event Promoter

Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü / Ekonomi ve Yatırım Alt Kurulu
Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü / Ekonomi ve Yatırım Alt Kurulu buik@buik.net (212) 257 57 98

1953 yılında Robert Koleji bünyesinde “İş İdaresi ve Talebe Cemiyeti” adı altında kurulduk- tan sonra 1975’de “İşletme Kulübü” ve 1990 yılında “İşletme ve Ekonomi Kulübü” olarak anılmaya başladık. Üniversiteleri ”Kariyer Günleri” kavramıyla tanıştıran, yenilikçi ve öncü olmayı her daim öncelik edinmiş bir öğrenci kulübü olarak bu yıl da birçok alanda faaliyetlerimizi sürdüreceğiz. Ekonomi, Finans, Satış, Pazarlama, Reklamcılık, Girişimcilik, Kariyer, Danışmanlık alanlarında yapacağımız etkinlik ve eğitimlerimizle öğrencilerin gelişimine ortak olacak, şirketlerle birlikte düzenleyeceğimiz case,workshop ve yarışmalarla kariyerlerine üniversiteden yön vermelerini sağlayacağız. 1953’ten bu yana her yıl olduğu gibi değişime ve gelişime açık yapımızla üniversite kulüpleri arasındaki öncü kimliğimizi koruyacağız.