26 February 2020 - Wednesday

Geleceğin Kadın Liderlerini Yetiştiriyoruz

İstanbul
Geleceğin Kadın Liderlerini Yetiştiriyoruz

Event Details

Novartis İlaç olarak çok önem verdiğimiz bir projemiz , Bahçeşehir Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi (BAUSEM) iş birliğiyle hayata geçireceğimiz “Geleceğin Kadın Liderlerini Yetiştiriyoruz” projesi.

Bu projemiz bir dizi seminerlerden oluşuyor. Alanında uzman konuşmacıların, kadın girişimcilerin ve sektörden profesyonellerin ilham veren konuşmalarını dinleyeceğimiz bu seminer sayesinde geleceğin kadın liderleri olacak olan kız öğrencilerimize kılavuzluk etmeyi hedefliyoruz.

Projemiz 2020 yılı boyunca devam edecek. Sadece Bahçeşehir Üniversitesi öğrencileri değil, diğer üniversitelerden dileyen öğrenciler de bu seminerler serisine katılabilecek. Seminerlerin sonunda staj imkanı, üst düzey yöneticlerle koçluk ve BAUSEM eğitimleri gibi öğrencileri geliştirici ve iş hayatına hazırlayan fırsatlar sunulacaktır.

Not : 

En az 3 seminere katılım sağlayan öğrenciler arasından Kahoot uygulaması ile sorulara en hızlı ve doğru cevap veren ilk 3 öğrenci (her seminer için) belirlenecektir.
Ödüllere hak kazanan 20 öğrenci Mayıs 2020’de duyurulacaktır.
Kazananlar arasından; 4 öğrenciye Novartis İlaç’da staj yapma imkanı, 4 öğrenciye Novartis İlaç yöneticileri ile mentorluk fırsatı,
4 kişiye BAUSEM ücretsiz eğitim imkanı ve Novartis İlaç fabrikasını ziyaret etme fırsatı sunulacaktır.

26 February 2020 Wednesday 17:30

26 February 2020 Wednesday 19:30


Bahçeşehir Üniversitesi, Bahçeşehir Üniversitesi, Beşiktaş, İstanbul


View Map

Event Promoter