07 March 2020 - Saturday

OWN: Savrun Brothers B2B Sinan Arsan

Ankara, Çankaya
OWN: Savrun Brothers B2B Sinan Arsan

Event Details

7 Mart Cumartesi günü Savrun Brothers ile Sinan Arsan kabinde "Back to back" halinde olacak ! 

ABD, Hollanda, Kıbrıs ve Türkiye’de bir çok gece kulübünde performans göstermelerinin yanısıra ürettikleri eşsiz EPler ile Hernan Cattaneo, Cid Inc, Nick Warren gibi isimlerin setlerinde yer alarak uluslararası arenada soundunu ispatlayan Savrun Brothers 7 Mart Cumartesi günü Own kabininde!

Elektronik müzik kariyerlerine 2000li yılların başında adım atan Savrun Brothers, 2004 yılında Kıbrıs'ta büyük ses getiren ilk elektronik müzik radyosu olan Radyo T’nin kuruculuğunu yapmışlardır. 2008 yılında gittikleri İngiltere'de 2 senelik zaman dilimi içerisinde müziğini İngilterede’ki elektronik müzik severlere de tanıtmayı başarmışlar ve İngiltere'de kaldıkları sürede hatrı sayılır kulüplerde çalmaya devam etmişlerdir. Halen Ritmo Radio’da yapmakta oldukları Bedroom Groove programı ile müzik severlere soundlarını duyurmaktadırlar . Jonas Saalbach, Marc Poppcke, Stavroz, Midas 104, Infinity Ink, Eli & Fur, Mark Knight, Andy Bros,Victor Ruiz, Oliver Huntemann, Alex Niggemann gibi dünyaca ünlü artistlerle aynı sahneyi paylaşan, Progressive House ve Techno tabanlı özgün setleriyle dinleyenleri kendine hayran bırakan Savrun Brothers, 7 Mart Cumartesi Sinan Arsan ile kabini paylaşacak.

Francesca Lombardo, Cid Inc., Habischman, Ziger, Simon Tagias gibi isimlerle aynı kabini paylaşan, 2000li yılların başından bu yana underground kültürle yetişen, setlerini progressive techno soundlar ile inşa eden Sinan Arsan, Astrowave'den çıkan ikinci EP'sinden sonra Mistique Music markasından çıkacak yeni EP'si öncesi Savrun Brothers ile birlikte Own Club kabininde.

Performers

Savrun Brothers Sinan Arslan

07 March 2020 Saturday 23:55

08 March 2020 Sunday 05:00


Own, Üsküp caddesi 7/B, Çankaya, Ankara


View Map

Event Promoter

Own Club
Own Club

Ankara'da tekno severlere kaliteli müzik deneyimini yaşatabilmek adına Own Club, hızmetini devam ettirmekte.