14 March 2020 - Saturday

Ege Çubukçu

İstanbul
Ege Çubukçu

Event Details

Son single'ı "Ege Bumbaye" ile yeni nesil ve klasik hip-hop sound’larının sınırlarını zorlayan Ege Çubukçu, 14 Mart Cumartesi akşamı Nayah sahnesini bir defa daha sallamaya geliyor!
 
Son bir yılda çıkarmış olduğu “DERYA” albümü içindeki şarkıları ve “BADD” trip” single’ı ile dinleyicilerine alternatif sound’larda üretimler sunan Ege Çubukçu ve Brok Beatz ikilisi bu kez “EGE BUMBAYE” ile yeni nesil ve klasik hip hop sound’larının sınırlarını zorluyor. Şarkıya adını veren “EGE BUMBAYE” lakabını ilk olarak “Sorun Yok” şarkısında duymuştuk. Dinleyicilerin sıkı sıkıya sahiplendiği bu lakaba Ege, karşılıksız kalmadı. Günün toplumsal ve sektörel durumlarına değindiği sarkastik sözleri ve eleştirel mesajları bu parçada bir araya getirdi. Yüksek tempodaki soundu, dinleyiciyle olan lirikal sıcak temas: “EGE BUMBAYE” video klibi ile de oldukça dikkat çekiyor. Fas’ın Kasablanka ve Marakeş şehirlerinde gerçekleşen çekimlerin kamera arkasına Melih Kundakçıoğlu geçti.
Warm-up & After Party with C Fyah
 
Kapı Açılış: 20:00
Etkinlik Saati: 22:30

14 March 2020 Saturday 20:00

15 March 2020 Sunday 04:00


Nayah, Osmanağa Mahallesi, Kırtasiyeci Sokak, No: 30/A, Kadıköy, Kadıköy, İstanbul


View Map

Event Promoter

Nayah
Nayah Questions For Organizer?

15 yılı aşkın süredir müzikseverlerin, özellikle de reggae tutkunlarının buluşma noktası haline gelen Nayah, alışılan çizgisini Kadıköy'deki yeni evinde alternatif konser ve etkinliklerle genişleterek sürdürüyor.

Comments