09 March 2020 - Monday

Finance Break 2020

İstanbul
Finance Break 2020

Event Details

Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü'nün köklü etkinliklerinden olan Finance Break'in bu sene 13.sü 9-13 Mart tarihlerinde Boğaziçi Üniversitesi İbrahim Bodur Oditoryumu'nda! Kampüsün en büyük finans etkinliği olan Finance Break; Türkiye'nin önde gelen finans yöneticilerini, ekonomistlerini ve yatırım alanında uzman isimleri bir araya getirmekte ve öğrencilerin finans dünyasını daha yakından tanımalarını sağlamaktadır.

Bu sene ise "Want to Break Free?" mottosuyla dijital dönüşüm, fintech, değişen dünyada finansal yönetim gibi konuların yanında Türkiye ve dünya ekonomisindeki belirsizlik ve yeni gelişmelere de değinecektir.


Detaylar için: http://financebreak.ikboun.net/

Bilet Fiyatları

İndirimli biletler tekrar satışta!

Tam - 5 Günlük: 80 TL

            3 Günlük: 60 TL

Öğrenci - 5 Günlük: 40 TL

              3 Günlük: 25 TL

Boğaziçi Öğrencisi - 5 Günlük: 30 TL

                             3 Günlük: 20 TL

Genel Satış

Tam - 5 Günlük: 90 TL

            3 Günlük: 70 TL

Öğrenci - 5 Günlük: 50 TL

              3 Günlük: 35 TL

Boğaziçi Öğrencisi - 5 Günlük: 40 TL

                             3 Günlük: 30 TL

09 March 2020 Monday 17:30

13 March 2020 Friday 20:30


İbrahim Bodur Salonu, Boğaziçi Ün. Natuk Birkan Binası, Beşiktaş, İstanbul


View Map

Event Promoter

Biletino Logo
Dilsu Tanal Questions For Organizer?

Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü'nün köklü etkinliklerinden olan Finance Break'in bu sene 13.sü 9-13 Mart tarihlerinde Boğaziçi Üniversitesi İbrahim Bodur Oditoryumu'nda! Kampüsün en büyük finans etkinliği olan Finance Break; Türkiye'nin önde gelen finans yöneticilerini, ekonomistlerini ve yatırım alanında uzman isimleri bir araya getirmekte ve öğrencilerin finans dünyasını daha yakından tanımalarını sağlamaktadır. Bu sene ise "Want to Break Free?" mottosuyla dijital dönüşüm, fintech, robo danışmanlık, değişen dünyada finansal yönetim, mali suçlar ve risk gibi konuların yanında Türkiye ve dünya ekonomisindeki belirsizlik ve yeni gelişmelere de değinecektir. Detaylar için: http://financebreak.buik.net/

Comments