07 March 2020 - Saturday

Boğaziçi Yönetim ve Liderlik Zirvesi

İstanbul
Boğaziçi Yönetim ve Liderlik Zirvesi

Event Details

Bu sene dördüncüsü düzenlenecek olan “Yönetim ve Liderlik Zirvesi”, düzenlenmeye ilk başladığı günden beri; alanında lider, birçok öğrencinin hayali olan yöneticiliği-yönetimi ve liderliği her ayrıntısıyla işleyen, Türkiye’nin ilk ve en prestijli öğrenci kulübü olan Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü’nün organizatörlüğünü yaptığı bir kariyer zirvesidir.

Daha önceki yıllarda Murat Özyeğin, Nevzat Aydın, Charlotte Lamprecht gibi önemli yönetici ve liderleri ağırlayan Yönetim ve Liderlik Zirvesi, bu sene de her yıl olduğu gibi Boğaziçi Üniversitesi’nin en ikonik binası olan Albert Long Hall’de 7-8 Mart tarihinde düzenlenecek.

Etkinliğimiz bu sene; Yapı Kredi, Vodafone, Unilever, British American Tobacco, Yıldız Holding, Anadolu Grubu, Nestle, Philip Morris gibi alanında lider şirketlerin katılımıyla liderliğin geleceğine ışık tutacak.

Zirvede; Vodafone Türkiye CEO’su Colman Deegan, Yapı Kredi Genel Müdür Yardımcısı Hakan Alp, Pfizer Türkiye Genel Müdürü Cem Açık ve birçok liderin ilham verici konuşmalarını, liderlik tecrübelerini ve yönetimde karar alma yöntemlerini ve karar alma mekanizmalarını, yaklaşık 500 üniversite öğrencisine anlatacak.

Daha fazla bilgi için: https://yonetimveliderlikzirvesi.ikboun.net/

07 March 2020 Saturday 09:30

08 March 2020 Sunday 18:00


Boğaziçi Üniversitesi Güney Kampüsü, Rumeli Hisarüstü, Sarıyer, İstanbul


View Map

Event Promoter

Comments