15 February 2020 - Saturday

Atilla Dorsay ile Söyleşi: Bir Ömürden Seçilmiş Tablolar

İstanbul
Atilla Dorsay ile Söyleşi: Bir Ömürden Seçilmiş Tablolar

Event Details

Atilla Dorsay ile Söyleşi: Bir Ömürden Seçilmiş Tablolar

THINK House, 'Nitelikli Sohbetler' serisi kapsamında İKSV yürütme kurulu ve SİYAD kurucu üyesi ve onursal başkanı olan Atilla Dorsay’u konuk ediyor.  

Hayata, İstanbul’a bir de Atilla Dorsay’ın penceresinden bakmaya var mısınız?

Dorsay’ın 53 yıllık yazarlık ve gazetecilik hayatından yaşam tecrübelerini paylaşacağı etkinliğe tüm THINK Dostlarını davet ediyoruz. 

Not: Etkinliğimiz genel katılıma açık ve ücretsizdir.

THINKBIG

www.thinkhouseistanbul.com

15 February 2020 Saturday 17:30

15 February 2020 Saturday 18:30


Think House Istanbul, THINK House, Üsküdar, İstanbul


View Map

Event Promoter

Biletino Logo
THINK House Questions For Organizer?

Neden şehrin en renklisi? 1- THINK House Sahne: THINK House, 'SAHNE' bölümü ile sahne performansına yeni bir soluk getiriyor. THINK House Ekibi olarak, 'Kafka'nın Maymunu' adlı ilk oyunumuz ile kapalı gişe heyecanı yaşıyoruz. Ayrıca THINK Sahne'de Betül Arım'ı, performans sanatından ilham alan 'AMA' adlı oyunu izleyebilirsiniz. 2- THINKBIG Serisi Workshop (Atölye): Ana müfredatımızda yer alan düşünce atölyelerine 'THINKBIG Serisi' diyoruz. Bu çalışmaları, klasik atölye/workshop anlayışından çıkartarak, birer sosyo-gösteriye dönüştürüyoruz. Tümü Türkiye'de ilk kez yapılıyor. 3- THINK ACADEMY (Kurumsal Eğitimler): Yaratıcılık, yeni nesil liderlik, üretkenlik ve insan doğası konularında, sıra dışı programlarımız ile kurumsal eğitim dünyasında fark yaratıyoruz. 4- THINK Coworking: THINK House'un ilham veren ofisi, etkinlik zamanı dışında ortak çalışma alanına dönüşüyor. 5- Mekan Kiralama (THINK Sizin!): THINK House, eğitim, toplantı organizasyonları ya da yaratıcı workshopları için mekan arayan bireysel ya da kurumsal müşterilerine, mekan kiralamada en iyi alternatifi sunuyor. THINKBIG Detaylı Bilgi ve Görsel İçin: THINK House Pazarlama İletişimi TEL: 533 5829997  hello@thinkhouseistanbul.com