13 February 2020 - Thursday

Akıcı İngilizce Konuşma Metodu

İstanbul
Akıcı İngilizce Konuşma Metodu

Event Details

Program Akışı

 

 

Sunum:  Erika Funda İYDİR

 

İçerik  

 

YENI BAKIŞ AÇISIYLA OLASI MÜLAKATLARDA CESURCA VE AKICI INGILIZCE KONUŞUN ! YABANCILARLA BİR ARADA SOSYALLEŞEBİLECEĞİNİZ AKTİVİTELERLE İNGİLİZCEYİ SOSYAL DİL OLARAK KULLANALIM . HAYDİ DÜNYA İLE İLETİŞİM KURALIM..

#İNGİLİZCEBİRDERSDEĞİLDİR  #İNGİLİZCEİLETİŞİMARACIDIR

“özel ve iş hayatınızda İngilizce konuşma bariyerinin ortadan kaldırılması ve akıcı İngilizce konuşma Metodu”

1. İngilizcesi yeterliliğinin önemi ve iş ve özel hayat kişisel gelişimlerine olan doğrudan ve dolaylı etkileri

2.Şirket ve çalışanlarının dil ihtiyaçlarına ve faaliyet gösterdiği alanın dinamiklerine göre dizayn edilen İş İngilizcesi platformunun temel kriterleri  3 .Dil Öğrenmenin 8 Muhteşem Faydası  4.Yaygın geleneksel yöntemlerden ayrılan farklar ve daha etkin hayata aktarma yöntemleri 5. Psikolojik bariyerlerin nasıl ortadan kaldırıldığı  6.İngilizce dair algımız ve bakış açımız  7.İngilizceyi hayatımıza kolayca katmanın yöntemleri  8. Bu metodolojinin uygulanışı hakkında bilgi paylaşımı  

Eğitim 3 aşamalı bir atölye çalışması şeklinde yapılacaktır.

 

Programın Amacı 

Yeni bir dil öğrenmek farklı bir dünyaya kapı açmanın bir yoludur Bazılarımız bir dil ile bile yetinmeyip birkaç dili çok iyi bir seviyede öğrenip konuşabiliyorken, bazılarımız için bu dünyanın en zor işi. Peki nedir yeni bir dil öğrenmeyi bu kadar zor yapan ve dil öğrenimini bu denli büyük bir sektör haline getiren şey ? Neden gittiğimiz dershanelerde birkaç kur atlayıp hala istediğimiz seviyede konuşamıyoruz yada derdimizi anlatamıyoruz? Sorular çoğalabilir ama cevap tek sadece bildiğimizi unuttuk Hatırlasanıza ana dilinizi nasıl öğrendiniz ? Bu dil size doğuştan kodlanarak mı geldi, içinizdeki bir düğmeye basınca otomatik mi yüklendi veya ailemiz bunun için evrene yüklü bir ödeme mi yaptı :)) tabiki hiç biri değil bunu biz öğrendik, biz yaptık, biz başardık peki şimdi neden yapamıyoruz derseniz çünkü kafamız karıştı, bitmek bilmeyen kurlar, sınavlar, ezberci öğretimler / yöntemler halbuki yapmamız gereken o kadar basit ki Sadece bir çoçuk cesaretinde yarım yamalak eksik de olsa derdimizi çekinmeden anlatmaya çalışacağız , nasıl bir çocuk cümleyi eksik kurunca çekinmiyorsa bizde öyle yapacağız çünkü ÖĞRENİYORUZ Hayatımızın akışında kendimizi bu yeni dile maruz bırakacağız tıpkı bir çocuğun farkında olmadan etrafını dinlediği gibi HADİ GELİN BUNU BİRLİKTE BAŞARALIM SÖZ VERİYORUM SİZE SEVİYE TESPİT YAPMAYACAĞIM :)) SADECE İÇİNİZDEKİ MERAKLI ÇOCUĞU İNGİLİZCE ‘YE MARUZ BIRAKACAĞIZ..  

 

Kimler Katılmalı ? 

İş ve özel yaşamda İngilizce öğrenmek isteyen herkes

Eğitim Programı

 

Tarihi     : 13 Şubat 2020       18:00 - 20:30

Süre       : 2,5 saat                

Ücret     : ₺175  ( KDV dahil)

 

Sertifika

 Bu eğitim programı sonunda katılımcılara OBAY Eğitim ve Danışmanlık onaylı  “Katılım Belgesi” verilmektedir.  

Ödeme Koşulları 

 Detaylı bilgi için web sayfamızı ziyaret edin.

* OBAY Eğitim ve danışmanlık katılımcı sayısına göre etkinlik mekanını aynı bölgede olmak kaydı ile değiştirebilir.

www.obay.com.tr

+90 212 706 1843

bilgi@obay.com.tr

13 February 2020 Thursday 18:00

13 February 2020 Thursday 20:30


Arya Plaza, Esentepe Mh. Keskinkalem Sk. No: 17, Şişli, İstanbul


View Map

Event Promoter

Comments