17 February 2020 - Monday

Göçebe'20

İstanbul
Göçebe'20

Event Details

Nedir GÖÇEBE?

 

Yıldız Teknik Üniversitesi Gezi ve Kampçılık (YTÜGEKA) tarafından düzenlenen, 17-18 Şubat tarihinde günde 3 oturumla gezginlerin söyleşiler yapacağı, konferans bittikten sonra sizi yola çıkarıp, sizleri  harekete geçirecek konferanstır.

 

Bu etkinliğimizde sizin de daha önce adını sıkça duyduğu, önemli Türk gezginleri ve maceraperestleri davet ediyoruz!

Yola çıkış maceralarını, yol anılarını, hayatlarının dönüm noktalarını bizlerle paylaşacakları bu söyleşiye 17-18 Şubat tarihinde hepinizi bekliyoruz!

 

Gezme adına bize ilham veren etkinliğimiz Göçebeye sayılı günler kaldı! Bunun yanı sıra sürpriz çekilişlerle sizleri de gezme şansı elde etmeye davet ediyoruz.

 

GÖÇEBE 2020  | DİKKAT:

17-18 Şubat 2020 tarihinde Göçebe, yine müthiş HEDİYELERİYLE bizlerle!

• Uçak biletleri

• Uluslararası Gençlik Kampı

• Gezginfest Biletleri

• Dil Okulu Eğitimi

• Kamp tencere setleri, Uyku Tulumları, Çadır, Çantalar, Termoslar, Bileklikler!

VE DAHA FAZLASI GÖÇEBE'DE! 2020 tarihinde Göçebe, yine müthiş HEDİYELERİYLE bizlerle!

 

Çekilişlerimize katılabilmek, sayısız hediyelerimizi kazanabilmek için gerekli şartlar:

• Çekilişe katılabilmek, sayısız hediyelerimizden kazanabilmek için, oturumlarımıza kayıt yaptırmanız, katılım sağlamanız ve üye olmanız gerekmektedir.

• Kulübümüze üye değilseniz de etkinliğimize katılım sağlayabilirsiniz fakat çekilişlere katılabilmeniz için üyelik gereklidir.

Çekilişler oturumların başından itibaren çeşitli zamanlarda yapılacaktır. Birden fazla bilet ile giriş yapanlar çekilişlerde çıksalar dahi haklarını kaybetmiş sayılacaklar.17 February 2020 Monday 12:00

18 February 2020 Tuesday 16:30


Prof. Dr. Murat Demircioğlu Konferans Salonu, Yıldız Teknik Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Esenler, İstanbul


View Map

Event Promoter

Biletino Logo
YTÜGEKA Questions For Organizer?

Yıldız Teknik Üniversitesi Gezi ve Kampçılık Kulübüne kayıt olmak için üniversitemizde okumanıza bile gerek yok. Kapımız herkese açık, siz yeter ki gezmek isteyin :)

Comments