22 February 2020 - Saturday

Komik Günler

İstanbul, Kadıköy
Komik Günler

Event Details

Bütün mahallenin katıldığı bir şenlik havasında geçen coşkulu konserleriyle tanıdığımız reggae grubu Komik Günler, 22 Şubat Cumartesi akşamı bütün mahalleyi dans etmek üzere Nayah'ta bir araya getiriyor!
 
Komik Günler, uzun seneler boyunca konserlerinde dinleyicilerine ezberlettiği "Kanayana Kadar", "Kuledibi" ve "Kurtların Arasında" bestelerinin yanı sıra "Kendine İyi Bak", "Mamu", "Gün Olur" gibi cover çalışmalarını da içeren "Kurtların Arasında" albümünü 2014 senesinde yayınladı. 2017 yılının Aralık ayında 2 şarkılık EP'leri "Gülemiyorsun ya Gülmek" Kınay Production etiketiyle yayınlandı.
 
Moraliniz bozuk olsa, canınız hiç eğlenmek istemese bile daima pozitifliğiyle sizi sarmalamanın bir yolunu bulan Komik Günler'in konserlerinde dansın coşkusuna kapılmamak elde değil. Kendinizi Komik Günler'in coşkusuna teslim etmek için 22 Şubat Cumartesi akşamı doğru adres Nayah!
 
Warm-up & After Party: Jahlama
 
Kapı Açılış: 20:00
Etkinlik Saati: 22:30

22 February 2020 Saturday 20:00

23 February 2020 Sunday 04:00


Nayah, Osmanağa Mahallesi, Kırtasiyeci Sokak, No: 30/A, Kadıköy, Kadıköy, İstanbul


View Map

Event Promoter

Nayah
Nayah

15 yılı aşkın süredir müzikseverlerin, özellikle de reggae tutkunlarının buluşma noktası haline gelen Nayah, alışılan çizgisini Kadıköy'deki yeni evinde alternatif konser ve etkinliklerle genişleterek sürdürüyor.