13 March 2020 - Friday

Satışta Başarıya Götüren 3 Adım Serisi 2. Eğitim: Müzakere Yap!

İstanbul
Satışta Başarıya Götüren 3 Adım Serisi 2. Eğitim: Müzakere Yap!

Event Details

Satışta Başarıya Götüren Üç Adım Serisi 2. Eğitimi Müzakere Yap!

İTÜNOVA TTO 2020 yılında hedeflerinize ulaşmanız için geliştirdiği bir eğitim serisi ile karşınızda: Satışta Başarıya Götüren Üç Adım: Güven Yarat, Müzakere Yap, Satışı Kapat!

Şirketinizi temsil ettiğiniz görüşmelerde karşılıklı güven duygusunu ön plana çıkarmayı arzuluyor ama başaramıyorsanız, anlaşmalarda ne şekilde müzakere edeceğinizi, karşı tarafa fikrinizi kabul ettirme ve süreçten kazançlı çıkma konusunda tereddütlerinizi aşamıyorsanız ve değişen dünyada yeniden tanımlanan müşteri tanımına karşın satış için bilmeniz gereken dinamiklere hâkim değilseniz bu eğitim serisi tam size göre!

Satış süreci birbirini destekleyen ve iç içe geçmiş olimpiyat halkaları gibi sıkı sıkıya bağlı ilkelerden oluşan dinamik bir süreçtir. Bu prensipler sırasıyla; Güveni Yarat, Müzakere Yap ve Satışı Kapat! Satışta Başarıya Götüren Üç Adım Serisi 2. Eğitimi Müzakere Yap 13 Mart 2020 Cuma Günü gerçekleşecek.

Müzakere Yapmak: Hayatta hak ettiğimizi değil, müzakere ettiğimizi alırız. Karlı anlaşmalar için etkin müzakereler yapın! Serinin ikinci önemli halkası olan Müzakere Et Eğitimi 13 Mart Cuma Günü karşınızda olacak!

Müzakere Yap Eğitimi’nde;

  • Müzakerenin 19 altın kuralı nedir?
  • Müzakereye hazırlık nasıl yapılır?
  • Müzakerede taktikler ve stratejiler?
  • Psikoloji ve müzakere?
  • Müzakerede kontrolü nasıl elde tutabilirsiniz?

Sorularına cevap bularak iş toplantılarının stresini üzerinizden atacak ve müzakerenizi başarıyla sona erdirebileceksiniz!

Satışı Kapat Eğitimi Tarihi:2 Nisan 2020 Saat: 10.00 - 16.00

Yaklaşık 14 yıllık eğitim tecrübesinde, Anadolu Grubu’ndan Ford Otosan’a, Doğuş Grubu’ndan İstanbul Bilgi Üniversitesi’ne kadar pek çok önemli kurum ve kuruluşta görevler alan Kayhan Yıldırım’ın vereceği bu keyifli eğitimi kaçırmayın!

Önemli Bilgiler

1-Havale yoluyla kurumsal faturalı ve toplu (Birden fazla) bilet alım işlemleri için duyuru@itunovatto.com.tr adresi ile irtibata geçebilirsiniz. Bireysel faturalı biletlerde havale yöntemi uygulanamamaktadır.

2- Biletleri her bir etkinlik için ayrı ayrı alabildiğiniz gibi üç etkinlik için kombine şeklinde de alabilirsiniz. Etkinliğe gelirken bilet bilgilerinizi yanınızda bulundurmanız gereklidir. Ödeme ve faturalama süreçleri Biletino kontrolünde olup kurumsal ve bireysel fatura tercihleri yine Biletino firmasına belirtilmelidir.

3- Etkinliğe ilişkin fatura etkinliği takip eden hafta içerisinde (13 Mart-20 Mart 2020) Biletino tarafından mail yoluyla iletilecektir.

13 March 2020 Friday 10:00

13 March 2020 Friday 17:00


İTÜ ARI Teknokent, ARI Teknokent Proje Geliştirme Planlama A.Ş. Reşit Paşa Mah. Katar Cad. No:4 İç Kapı No:1101 34467 Sarıyer / İstanbul , Sarıyer, İstanbul


View Map

Event Promoter

İTÜNOVA TTO
İTÜNOVA TTO Questions For Organizer?

İTÜNOVA TTO Türkiye'nin köklü eğitim kurumlarından İstanbul Teknik Üniversitesi'nin resmi teknoloji transfer ofisidir.