28 February 2020 - Friday

Portföy Yönetimi ve Trading Psikolojisi / Bitay Akademi

İstanbul
Portföy Yönetimi ve Trading Psikolojisi / Bitay Akademi

Event Details

Bitay Akademi olarak düzenlediğimiz Portföy Yönetimi Teknikleri ve Trading Psikolojisi eğitimlerimize bekleriz.

Bütün kripto para piyasalarında getiri elde etmek için bir takım riskler almak gerekir fakat kişilerin Bitcoin, Ripple, Litecoin gibi kripto paraların yatırımında her ne kadar temel ve teknik analiz konularında kendilerini geliştirmiş olsalar da yatırım psikolojileri sağlıklı kararlarının önüne geçebilir.

Kripto paralardaki yatırım teorisini tanıtmak, yatırım kararları alınırken dikkate alınması gereken hususlar hakkında kullanıcıları bilgilendirmek, portföy yönetimini hem teorik hem de pratik olarak değerlendirebilmektir.

Bu eğitimlerle siz de olası kayıplarınızın önüne geçebilirsiniz.

Eğitimimiz ücretsiz olup katılımcılara sertifika verilecektir. Üstelik eğitime katılarak Bitay’a üye olup kimlik doğrulaması yapmanız halinde 20 BTY tanımlanacaktır.

28 February 2020 Friday 14:00

28 February 2020 Friday 15:30


Bitay Teknoloji, Mecidiyeköy, Şehit Ahmet Sokak,Mecidiyeköy İş Merkezi Kt:4 Daire:73-74 Şişli/İstanbul, Türkiye, Şişli, İstanbul


View Map

Event Promoter

Bitay Teknoloji
Bitay Teknoloji Questions For Organizer?

Bitay Teknoloji, Türkiye'nin en gelişmiş dijital para alım ve satım işlemlerinin yapılmasını sağlayan ileri düzey trade sistemini hem web hem de mobil uygulama olarak sunan borsadır. Ayrıca, geleceğin finans teknolojisine dayalı masrafsız ve anlık para transferi ile anlaşmalı üye işyerlerimizde de dijital para olarak ödeme sistemi imkanı sunmaktadır. Global Borsaların en büyükleriyle yaptığımız çözüm ortaklığı anlaşmaları ile de Türkiye'deki en fazla ürün çeşitliliğine ve piyasa hacim derinliğine sahip firmadır. Platformumuz Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Desteği ile Yıldız Teknik Üniversitesi Teknopark'ında Araştırma-Geliştirme Projesi olarak geliştirilmiştir. %100 Yerli ve kendi bünyemizde olan yazılım ekibimizle Trading platformundan, Cüzdan 'lara kadar bütün gelişmiş teknolojimiz, en güvenli şekilde hizmet vermekte olup; 3. parti yazılım kesinlikle kullanılmamıştır. Kurucularımızın Finansal Teknoloji ve Yatırım sektörlerindeki uzun soluklu tecrübelerinin de ışığında faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.