27 February 2020 - Thursday

Ayda Bir Güneş: Melek Mosso

İstanbul
Ayda Bir Güneş: Melek Mosso

Event Details

Alternatif müziğin özgün şarkıcı ve söz yazarlarından Güneş Özgeç’in muhabbetli konser serisi Ayda Bir Güneş'in altıncı etkinliği 27 Şubat Perşembe akşamı Nayah’ta! Güneş Özgeç’in modern zamanların ozanlarını, şarkıları ve müzikal hikâyeleriyle birlikte sahnede ağırladığı ve müzik konuşup şarkılar söylediği serinin şubat ayındaki konuğu, güçlü yorumu ile kısa sürede hatırı sayılır bir dinleyici kitlesine ulaşan Melek Mosso oluyor!
 
Melek Mosso, 2018 başlarında Sony Müzik etiketiyle çıkardığı "Kedi" isimli single çalışmasıyla müzik piyasasına ilk adımını attı. “Gölgen Yeter”, “Kedi”, "Sarıla Sarıla" gibi şarkıları ve “Vursalar Ölemem”, “Keklik Gibi” yeniden yorumlarıyla da ilgiyi üzerinde tutan Melek Mosso, son olarak ocak ayında "Gönül Gözü" adlı yeni single'ını yayınladı. Dinleyici kitlesini hız kesmeden genişleten ve konser performanslarıyla beğeni kazanan Melek Mosso, 27 Şubat Perşembe akşamı Güneş Özgeç'in ev sahipliğinde ilk kez Nayah seyircisiyle buluşacak.
 
GÜNEŞ ÖZGEÇ
Gitar çalınıp beste yapılan, şiirler okunan bir evde dünyaya gelen Güneş Özgeç, 7 yaşında seslendirme yapmaya, televizyon için şarkılar söylemeye, 11 yaşında Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’na girerek keman öğrenmeye başladı ve o günden bu yana da müziği hiç bırakmadı. Türkiye konserlerinde eşlik ettiği Belle and Sebastian’ın yanı sıra, Rashit, Mor ve Ötesi, Direc-t, Ömer Özgeç, Şenova Ülker, İdil Biret, Suna Kan, Ayşegül Sarıca, Shlomo Mitz, İbrahim Yazıcı gibi birçok isimle sahnede ve stüdyoda çalan sanatçı geçtiğimiz yıl, kendi yazdığı, bestelediği ve düzenlediği Kahve, Ikaria ve Sonbahar adlı şarkılarını tekli olarak yayınladı. Güneş Özgeç, solo konserlerini sürdürürken, 2019 sonunda yayınlanacak ilk solo albümü için de şarkılar yaratmaya devam ediyor.
 
Kapı Açılış: 20:00
Etkinlik Saati: 22:00

27 February 2020 Thursday 20:00

28 February 2020 Friday 04:00


Nayah, Osmanağa Mahallesi, Kırtasiyeci Sokak, No: 30/A, Kadıköy, Kadıköy, İstanbul


View Map

Event Promoter

Nayah
Nayah Questions For Organizer?

15 yılı aşkın süredir müzikseverlerin, özellikle de reggae tutkunlarının buluşma noktası haline gelen Nayah, alışılan çizgisini Kadıköy'deki yeni evinde alternatif konser ve etkinliklerle genişleterek sürdürüyor.

Comments