28 April 2020 - Tuesday

Bilmediğimi Bilmediklerim 3: İletişimde Sağlıklı Yüzleşme

İstanbul, Şişli
Bilmediğimi Bilmediklerim 3: İletişimde Sağlıklı Yüzleşme

Event Details

Olaylar karşında tepkilerimiz ya agresif (saldırgan) ya pasif (edilgen) ya da ikisinin karışımı pasif agresif (trip atma) oluyor. Kadın erkek ilişkilerinden, iş yerindeki arkadaşlarımızla olan ilişkilerimize kadar her yerde bu davranışları sergiliyoruz. Bu davranışların hepsinin yarattığı sonuçlar var ve ilişkilerimizin ne kadar sağlıklı olduğuna karşılıklı verdiğimiz tepkilerimiz belirliyor. Karşımızdaki kim olursa olsun kendimizi en doğru şekilde nasıl ifade edebiliriz? Kendini güvenle ifade etmek bize ne kazandırır? Kültürel olarak pek de bize yakın olmayan kendini güvenle ifade etmek konusunda konuşacağız.

Murat Yerdekalmazer Hakkında

"20 yıla yakın reklam ajansı, internet firmaları, telekom operatörleri gibi kuruluşlarda görev aldım. Çalıştığım şirketlerin pazarlama departmanlarında uzman seviyesinden CMO seviyesine kadar tüm kademlerde çalışma fırsatım oldu. Bu süre boyunca birçok eğitim, kişisel gelişim programına katıldım ve yavaş yavaş kendimi tanımaya çalışmanın keyifli olduğunu anladım. Aslında insanı tanımakla ilgili uğraştığımı da zaman içinde öğrendim.

Kendimi iyi etmek için öğrendiklerimin başkalarının da işine yarayacağını görünce bu alanı kendime iş edindim ve 2014 yılında profesyonel hayatı bırakıp danışmanlık ve koçluk işini seçtim. Şirketlere eğitim ve danışman olarak hizmet vermenin yanı sıra uluslararası akredite bir koç olarak beyaz yakalılara ve profesyonel sporculara performanslarını arttırmaları ve kariyerlerini daha iyi yönetebilmeleri için destek veriyorum."

28 April 2020 Tuesday 19:30

28 April 2020 Tuesday 21:30


Joint Idea, Kanyon, Şişli, İstanbul


View Map

Event Promoter

Biletino Logo
Joint Idea

Joint Idea insan algoritması ile işleyen ve sürdürülebilir bir Dünya için yaratıma alan açan sinerji ve iş birliği platformu. Joint Idea’nın daimi gelişim platformu Life Works Labs kapsamında gerçekleştirilen eğitimler, atölyeler, sohbetler ve alan tutma çalışmaları, uluslararası sosyal kabilemiz Love Mafia üyelerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Amacımız kendini gerçekleştirmeye ve yaratıcı gücünü uyandırmaya niyet etmiş kişilere bizlere okullarda öğretilmeyen ve yeni dünyada ihtiyacımız olan donatıları ulaştırmak. Sizleri aramızda görmek bizlere keyif verecektir. Sosyal kabilemize dahil olmak isteyenleri www.lovemafia.co'ya davet etmek isteriz.