24 April 2020 - Friday

AİRSOFT OPERASYON LATMOS

Aydın
AİRSOFT OPERASYON LATMOS

Event Details

                                      OPERASYON LATMOS

                                                                                 TARİH ve SAAT: 24-25 NİSAN 2020 SAAT: 08.00
İLETİŞİM 

ALİ KABAKÇI: 05304038474 

İSTEMİHAN TELERİ: 0532 221 51 85

OYUN ALANI LOKASYONU GOOGLE MAPS :  https://cy.tc/MKj9 

YER: BAĞARCIK KÖYÜ BEŞPARMAK DAĞLARI, LATMOS AYDIN 

24 Nisan saat 08:00 18:00 oyun 20:00 - 23:00 gece oyunu

25 Nisan saat 08:00 18:00 oyun 19:00 - 01:00 sahne dj performans eğlence ve Yemek

26 Nisan saat 08:00 17:00 Etkinlik Bitiş

Sadece online bilet satışımız bulunmaktadır.

3 Gün yemek paketi bulunmakta kahvaltı ve akşam  yemeği içermektedir 

OYUNA KATILACAK EKİPLERDE BULUNDURULMASI GEREKLİ OLAN TEÇHİZATLAR: ÇADIR - UYKU TULUMU – PANÇO – TELSİZ – KUMANYA - EL FENERİ – DÜDÜK - SIRT ÇANTASI - MATARA

ANA KAMP ALANI: Köy içerisindeki ilkokul içinde konaklama yapılabilir. Okul bahçesi ve çevresi ana kamp alanına dahildir. İsteyenler arkadaşlar ana kamp alanında çadır yada civar evlerde ücreti dahilinde kahvaltı dahil misafir olarak konaklayabilir. Ücret konusu tamamen siz ve ev sahibi arasındaki anlaşmaya tabidir. YİYECEK İÇECEK - MARKET ve ALIŞ VERİŞ Bağarcık köyünde market ve restoran lokanta yoktur. Market alışverişlerinizi önceden tedarik ediniz. (Oyunun tüm gün sürme ihtimaline karşı kumanya ve su muhakkak tedarik ediniz).

OYUN BAŞLAMA SAATİ: 24 NİSAN 2020 Latmos Operasyon Oyununa katılacak tüm arkadaşlar saat 08.00 de belirlenen yerde brifing için hazır bulunacaklardır. 09.00 oyun alanına intikal, 09.30 - Oyuna başlama saatidir.

ACİL DURUM TELSİZ KODU: PMR telsiz frekansı 1.00 (boafeng 446.625) hakemler, organizasyon görevlileri, arama kurtarma ekibi, sağlık ekibi kullanacaktır. Acil durumlarda ve köyde telefonların kapsama alanı dışında olduğu bölgelerde, ana kampa gelişlerde bu telsiz kodu geçerli olucaktır. Bu frekansı acil durumla ve ulaşım amaçlı haberleşme dışında kullanmamanız önemle rica olunur.

SENARYO: Katılımcılar mavi ve kırmızı takım olarak 2 birliğe bölünecektir. Bölgeye düşen uçakta yaralı olarak kurtulan 2 pilot vardır. Mavi pilot Kırmızı pilot Takımlar sadece kendi pilotlarını bularak senaryo içindeki görevleri pilotlardan öğrenebilirler. Takımlar görevlerini ve ana hedefi sadece kendi rengine bağlı pilotların yönlendirmesi ile yapabilecektir. Her takıma aynı zamanda kendi renklerinde arama kurtarmada profesyonel ekip katılacaktır. Pilotların koordinatları ana kampta takımlara verilecek ver takım kendi pilotunu arama kurtarma ekibi ile müşterek çalışarak kendi karakollarına taşıyacak ve burada pilottan edindiği istihbaratlar neticesinde diğer görevlerine devam edecektir.

Arama kurtarma ekibi oyuncu değilidir gerçek arama kurtarma ekİbidir. (AKE) Arama kurtarma ekibi çatışma kurallarına dahil degildir. Dolayısıyla vurulamazlar oyun dışına çıkarılamazlar. Pilotlar arama kurtarma ekibinin kullanacağı profesyonel ekipmanlar ve operasyonla kurtarılacaktır.

Aynı zamanda AKE tüm oyun boyunca herhangi bir kazaya karşı çatışma sahasında kendilerine ayrılan tarafsız bölgede hazır bulunacaktır. Oyuncuların sürprizlere karşı hazır bulunması ve oyun alanındaki detaylara dikkat etmeleri, oyunun tamamlanmasında büyük önem taşımaktadır. Pilotlarda sır olarak saklanan istihbarat bilgilerini yorumlayıp arazi arama tarama ve düşman ekiple çatışma, senaryonun sürpriz gelişimelerine bağlı olarak farklılıklar gösterebilir. Bundan ötürü oyun öncesinde yapılacak olan brifingte takım kaptanlarının konuya iyice hakim olması ve takımlarına doğru şekilde aktarabilmesi önem arz etmektedir. Brifingte organizatörler, arama kurtarma ekibi senarist ve hakemler, operasyon alanında size gerekli senaryo ile ilgili başka bilgiler ve ipuçları verecektir. Konuyla ilgili sorularınızı kurulmuş olan watsap grubundan bize iletebilirsiniz.

 0.25 gram bb ile assault tüfeklerde FPS üst sınırı max. 430'dur.Bu fps nın ustundeki tüfekler dmr sınıfına tabi olacak ve bunlarında üst sınırı max.450 FPS BUNUN UZERİNDEKİ OYUNCAKLAR SNİPER SAYILACAKTIR.

Senaryolarda oyuncular, üç seçenekten biri olacak şekilde üzerlerinde mühimmat bulundurabilirler.
1. Seçenek 1 adet high cap şarjör (300bb)

2. Seçenek 12 adet low cap (360bb)

3. Seçenek 3 adet  mid cap (360bb)

Oyun esnasında bb loader taşımak serbesttir ama oyun içinde oyuncular yanlarında paket ile bb taşıyamayacakatır, senoryo gereği oyun alanı içinde bb bulma ve takım cehapneliğinden bb takviyesi yapa bileceklerdir.

Oyun öncesi 0.25g bb ile oyuncaklar hakemler tarafından fps kuralları kontrolunden geçirilecektir. 

Oyunumuzda mesafe kuralları ASSAULT tüfeklerde 15 metre DMR tüfeklerde 20, SNIPER tüfeklerde 30 metre ile sınırlandırılmıştır

  

24 NİSAN 2020  08.00

Koçarlı bağacik kalesi, Koçarlı bağacik kalesi, Koçarlı, Aydın


Haritada Gör

Etkinlik Organizasyonu

24 April 2020 Friday 08:00

26 April 2020 Sunday 17:00


Koçarlı bağacik kalesi, Koçarlı bağacik kalesi, Koçarlı, Aydın


View Map

Event Promoter

Comments