28 January 2020 - Tuesday

Umay'da Sömestr Haftaiçi Programı

İstanbul
Umay'da Sömestr Haftaiçi Programı

Event Details

Umay’da sömestr etkinlikleriniz hazır. Çocuklarla Yaratıcılık Atölyesi, Drama ve Aksiyonun Gücü ve Origami. Çocuklarınızın tatil zamanlarını kendilerine ve gelişimlerine yaptıkları birer yatırıma dönüştürmenin yolu Umay’dan geçiyor. Yaratıcılık Atölyesi etkinliğinde kendilerini ifade etmenin en güzel hali sanatla tanışacak 5-9 yaş arası çocukların ifade biçimleri güçlenirken, yaratıcılıkları da desteklenecek.

Drama ve aksiyonun Gücü atölyesinde çocukların iletişim yetenekleri güçlenecek. Bu sistemin çocuklar için en faydalı tarafı zihinsel, sosyal ve psikomotor yeteneklerle çevrili olması. Çocuklar kendilerini en doğru şekilde ifade ederken aynı zamanda karşı tarafı da en doğru şekilde anlamanın yöntemini öğrenecekler.

Origami atölyesinde çocuklar ellerini kullanarak bir kağıt parçası ile neler yapabileceklerini görecekler. Tüm sabır, hayal gücü ve yaratıcılıklarını katlayarak neler olabileceğin görmeye hazır mısınız?

 Z Kuşağı Çocuklar için 21.yy Becerileri, 8-12 yaş grubu çocuklarımızın okul hayatında sıklıkla karşı karşıya kaldığı bazı kavramları sorgulayıp, bu konudaki kavrayış, farkındalık, empati, işbirliği ve sorun çözme becerilerini geliştireceğimiz etkinliğimizin moderatörü Gülnur Dalkılıç.

 

28 Ocak Salı

11.30 - 13.00  Çocuklarla Yaratıcılık Atölyesi

13.00 - 14.00   Drama ve Aksiyonun Gücü

14.00 - 15.00  Z Kuşağı Çocuklar için 21.yy Becerileri

**Her eğitim başına katılım ücreti 80 TL'dir.

28 January 2020 Tuesday 11:30

28 January 2020 Tuesday 15:00


Umay Bilim Sanat Yaşam Merkezi, Öncü Sokak Büyükhanlı Konutları B2 Blok K:7 D:20 Suadiye / Kadıköy, Kadıköy, İstanbul


View Map

Event Promoter

Biletino Logo
Umay Bilim Sanat Yaşam Merkezi Questions For Organizer?

Bilim, sanat ve yaşam üçgeninde 20'ye yakın eğitim ve eğitmeni tek çatı altında toplayan Umay Bilim Sanat ve Yaşam Merkezi, farklı bakış açıları sunan terapi ve gelişim atölyeleriyle kişisel dönüşümünüze eşlik ediyor. Umay BSYM

Comments