21 January 2020 - Tuesday

SAMBA PERKÜSYON ATÖLYESİ

İzmir
SAMBA PERKÜSYON ATÖLYESİ

Event Details

Samba Perküsyon Atölyesi

Herkes müzik yapabilir!! Latin Centre ritim atölyesinde Enrique Maestre ve ekibi sizleri birlikte müzik yapmaya davet ediyor.

Latin Center İzmir tecrübesi ile maksimum 12 kursiyer ile sürdürülen Samba Perküsyon kurslarına alt yapı oluşturmak üzere hazırlanan atölyemiz 21 Ocak tarihinde saat 19:00’da Urla Alternatif Sahne’de gerçekleşecektir. 1,5 Saat sürecek atölyemizde geleneksel Samba ritimlerini ve orijinal Samba enstrümanlarını tanıma ve deneyimleme fırsatı bulacaksınız. Devam etmek isteyen katılımcılar ile hazırlanacak kurs programında küçük enstrümanlarla başlayan süreç tüm Samba enstrümanlarını öğrenme ve bir üst sınıf ile devam edecektir. Performans sınıfına yükselen kursiyerlerimiz "Bloco Entrudo" ile canlı performanslara katılacaktır.

Hayatınıza yeni bir renk katmak, farklı müzik türleri ile tanışmak, yeni arkadaşlar edinmek ve eğlenmek mi istiyorsunuz? Latin Center İzmir ile Samba Perküsyon Atölyesine kaydınızı yaptırın, Urla Coworking’e gelin, tanışalım, birlikte müzik yapalım. 

Atölye katılım ücreti 50 TL’dir. Enstrüman temini için rezervasyon gereklidir. Bilgi ve rezervasyon için 0530 303 53 78 

Latin Center İzmir :

Dünyanın en önemli Latin Müzik tarihçilerinden biri olan "Enrique Maestre’nin"  

öncülüğünde başlattığımız ritim projemiz kapsamında Latin Centre İzmir 2008 kurulmuştur.Pek çok kursiyerimiz bizimle performanslara katılmış ve hayatları boyunca anımsayacakları çok hoş deneyimler yaşamışlardır.Latin Centre’ye gelip perküsyon kurslarımıza katılan müziksever dostlarımız yeni arkadaşlar edinmiş, farklı dünya ritimlerini öğrenip uygulamış ve takım ruhunu yaşamışlardır.Projemizin devamında Türkiye’deki en kapsamlı Samba Perküsyon atölyesini gerçekleştirmiş bulunmaktayız.

 

 

 

 

21 January 2020 Tuesday 19:00

21 January 2020 Tuesday 21:00


URLA COWORKING, HACI İSA MAH 75.YIL CUMHURİYET CADDESİ NO:5 /2 URLA İzmir, Urla, İzmir


View Map

Event Promoter

Stage Coworking
Stage Coworking Questions For Organizer?

Urla Coworking alanında, paylaşımlı ve sanal ofis hizmetleri sunarken, Stage-Co tarafından düzenlenen günlük veya dönemsel girişimcilik ve kendin yap atöyeleri, startup, yatırımcı, mentor buluşmaları ve yerel ve uluslararası paydaşlarla düzenleyeceğimiz etkinlikler için de bir yuva tasarladık.

Comments