01 February 2020 - Saturday

Vocal Painting Buluşmaları

İstanbul
Vocal Painting Buluşmaları

Event Details

1 şubat 2020, 14.00-18.00

2 şubat 2020, 14.00-18.00


Vocal Painting ile özgürce anın müziğini yaratıp içimizden geldiği gibi şarkı söyleyelim! Tüm katılımcılarının uyum içinde ve aynı zamanda özgür olmasını sağlayan bir sözsüz iletişim sistemi olan Vocal Painting’in Türkiye’de tek uygulayıcısı şef Başak Doğan bu 75 işaretten oluşan doğaçlama metoduyla kalabalık bir ekibin hem bütünsel hem de bireysel ifade, özgüven, yaratıcılık ve müzikal gelişimini hedefliyor.


1-2 Şubat’ta bu müzikal yaratım süreci, işaretleri ve prova teknikleri üzerine çalıştıktan sonra Türkiye’nin tek “ritmik” korosu Chromas ile uygulamak için Adahan’da buluşuyoruz!

Başak Doğan’ın Vocal Painting atölyesinin ardından korosu Chromas ile açık prova ve Chromas’ın mini konseri 1-2 Şubat’ta Adahan’da! 

#muzikrenklendirir

01 February 2020 Saturday 14:00

02 February 2020 Sunday 18:00


Adahan İstanbul, Asmalı Mescit Mahallesi General Yazgan Sokak No:14 Beyoğlu İstanbul, Beyoğlu, İstanbul


View Map

Event Promoter

Biletino Logo
Vokal Akademi Questions For Organizer?

Vokal müzik için kolektif bir platform Vokal Akademi. Burada tek enstrümanın bedenin. İnsan sesinin sınırlarını baştan keşfediyor, uçuk kaçık hayaller kurup bir bir gerçekleştiriyoruz. Belki bir koro çalışmasında, belki bir atölyede, belki de sesini dünyanın diğer ucuna duyuracağın bir projede buluşuruz, kim bilir? İhtimaller potansiyelin kadar sonsuz.

Comments