13 January 2020 - Monday

Online Profesyonel Koçluk ve Mentörlük Programı

İstanbul
Online Profesyonel Koçluk ve Mentörlük Programı

Event Details

Dikkat online ve uygulamalı bir eğitim!

Profesyonel Koçluk ve Mentörlük Programımızda, Uzman bir koç yetiştirmek için, bütün süreçleri kapsayan bir eğitimdir.

Eğitimimiz, Pazartesi, Çarşamba ve Cuma akşamları 20:00-21:30 arasında canlı olarak yapılacak olup, 10 haftada tamamlanacaktır.

Eğitimimize cep telefonu, tablet yada bilgisayar ile rahatça katılabilirsiniz.

Eğitimimize, evinizin huzurlu bir ortamından, görüntülü ve sesli olarak katılacaksınız. (Bu yüzden, gürültüsüz ve aydınlık bir ortamda olmanız gerekmektedir.)

Eğitimimiz, Uygulamalı ve Mentörlük hizmetini barındıran tek eğitimdir! (Her akşam Mentör eşliğinde, uygulamalar yaparak koçluğu doğru bir şekilde öğrenecek ve kolayca hayatınıza geçirebileceksiniz.

Eğitimimiz garantili bir eğitim olup, bir eğitim döneminde uzman koç olmazsanız, herhangi bir ilave ücret ödemeden, eğitimi tekrar alabililirsiniz.

Eğitimimiz Öğrenci Koçluğu (Eğitim Koçluğu) kapsadığı için, eğitim sonunda iki sertifika alacaksınız. (Yaşam koçluğu ve Eğitim koçluğu)

Eğitimimiz sonunda, Yaşam, ilişki, yönetici, kariyer, eğitim, öğrenci koçluklarında uzmanlaşacaksınız.

https://potansiyelim.com/canli-egitime-giris-yollari/Eğitime nasıl girebileceğinizi incelemek için linke tıklayabilirsiniz.

Eğitim ayrıntılarını linke tıklayarak inceleyebilirsiniz. https://potansiyelim.com/online-egitim/profesyonel-kocluk-programi/

13 January 2020 Monday 20:00

13 January 2020 Monday 21:30


Online (Online etkinliktir. Adrese gelmeyiniz.), Kadıköy/İstanbul, Türkiye, Kadıköy, İstanbul


View Map

Event Promoter

Biletino Logo
Kişisel Gelişim Online Questions For Organizer?

İnternette oluşturduğumuz canlı sınıflarda, uzaktan, uygulamalı eğitimlerimiz ile, yüz yüze eğitimlerden çok ama çok daha verimli ve başarılıyız.

Comments