29 January 2020 - Wednesday

Portföy Yönetim Teknikleri / Bitay Akademi

İstanbul
Portföy Yönetim Teknikleri / Bitay Akademi

Event Details

Bitay Akademi olarak her Çarşamba İstanbul'un Finans Merkezi Maslak'ta düzenlediğimiz Portföy Yönetimi Teknikleri eğitimimize bekleriz.                                           

                                       

Etkinlik Hakkında                                

                                   

Portföylerinizi kontrol edin!

Portföy Yönetim Teknikleri Eğitimi’ nin amacı; kripto paralardaki yatırım teorisini tanıtmak, yatırım kararları alınırken dikkate alınması gereken hususlar hakkında kullanıcıları bilgilendirmek, portföy yönetimini hem teorik hem de pratik olarak değerlendirebilmektir.

 Siz de eğitime katılarak Portföy Yatırımı hakkında bilmeniz gerekenleri öğrenebilirsiniz.

29 January 2020 Wednesday 17:00

29 January 2020 Wednesday 18:30


Eski Adres, Maslak mah. Eski Büyükdere cad. GİZ 2000 Plaza No: 7/2 34398 Sarıyer / İstanbul, Kadıköy, İstanbul


View Map

Event Promoter

Bitay Teknoloji
Bitay Teknoloji Questions For Organizer?

Bitay Teknoloji, Türkiye'nin en gelişmiş dijital para alım ve satım işlemlerinin yapılmasını sağlayan ileri düzey trade sistemini hem web hem de mobil uygulama olarak sunan borsadır. Ayrıca, geleceğin finans teknolojisine dayalı masrafsız ve anlık para transferi ile anlaşmalı üye işyerlerimizde de dijital para olarak ödeme sistemi imkanı sunmaktadır. Global Borsaların en büyükleriyle yaptığımız çözüm ortaklığı anlaşmaları ile de Türkiye'deki en fazla ürün çeşitliliğine ve piyasa hacim derinliğine sahip firmadır. Platformumuz Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Desteği ile Yıldız Teknik Üniversitesi Teknopark'ında Araştırma-Geliştirme Projesi olarak geliştirilmiştir. %100 Yerli ve kendi bünyemizde olan yazılım ekibimizle Trading platformundan, Cüzdan 'lara kadar bütün gelişmiş teknolojimiz, en güvenli şekilde hizmet vermekte olup; 3. parti yazılım kesinlikle kullanılmamıştır. Kurucularımızın Finansal Teknoloji ve Yatırım sektörlerindeki uzun soluklu tecrübelerinin de ışığında faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Comments