16 January 2020 - Thursday

Yoga ile Şifalı Ses Banyosu: Çakraların Gücü

İstanbul, Beyoğlu
Yoga ile Şifalı Ses Banyosu: Çakraların Gücü

Event Details

Duru su gibi hareketsiz bir zihin…

Bedende yer alan enerji merkezleri olan çakraları tanıyacağımız bir yolculuk... Yoga ve sesle şifa çalışması ile aynı çatı altında buluşacağımız samimi bir atölye…. Bedene ve zihne rahatlığı hatırlatarak hizalayan bir ses banyosu… Yeni yılın ilk ayında, haftanın sonuna doğru yaklaşırken, ses çanaklarından yayılan titreşimlerle her seviyeye uygun bir yoga akışında buluşuyoruz. Durulan zihin dalgaları ve beden farkındalığı ile derin bir gevşemeye ve algı açıklığına davet ediyoruz.

Asanalar, sesler, Tibet - kristal kaseler ve şaman davulu aracılığı ile 7 temel çakra üzerinden enerjinin yolculuğunu izleyerek bedendeki enerji akışına odaklanacağımız, nefes ve meditasyon çalışmalarını da kapsayan çalışmamız toplam 2.5 saat sürecek.

*Çalışma her seviyeden katılımcıya açık. Hatta sadece mata uzanarak sesleri dinlemek bile başlı başına bir çalışma ve herkes seçimlerinde özgür.
*MAT sayısı sınırlı olduğu için kendi matınızı getirmenizi rica ediyoruz.
*Lütfen rahat edebileceğiniz kıyafetler tercih edin.
*Uzun bir dinlenme bölümü olacağı için sıcak tutacak eşyalar getirmeyi unutmayın. (yastık, göz yastığı, battaniye vb. de getirebilirsiniz.)

Etkinlik başlangıç saati 19.30
Katılım ücreti:90 ₺

16 January 2020 Thursday 19:30

16 January 2020 Thursday 21:30


damdayiz, Asmalı Mescit, Emir Nevruz Sokak, Beyoğlu/İstanbul, Türkiye, Beyoğlu, İstanbul


View Map

Event Promoter

Biletino Logo
Dam

Dam hem bir ortak çalışma alanı hem de kültür sanat için alternatif bir mekandır.