25 December 2019 - Wednesday

Portföy Yönetim Teknikleri / Bitay Akademi

İstanbul, Kadıköy
Portföy Yönetim Teknikleri / Bitay Akademi

Event Details

Bitay Akademi olarak İstanbul'un Finans Merkezi Maslak'ta düzenlediğimiz Portföy Yönetimi Teknikleri eğitimlerimize bekleriz.

Bitay Akademi olarak Portföy Yönetim Teknikleri’nde, Bitcoin, Ripple, Litecoin gibi kripto paraların yatırımı yapılırken yatırımcıların risk-getiri tercihleri doğrultusunda portföy getiri hedefleri nasıl belirlenmeli? 

  • Kripto paraları portföy sınırlamaları doğrultusunda ortalama-varyans optimizasyonu yapılmak suretiyle etkin sınır çerçevesinde uygulamalı risk analizleri nasıl hesaplanmalı? 

  • Etkin kripto para dağılımları nasıl oluşturulmalı? 

Ve benzeri soruları tartışacağımız bir eğitimi katılımcılarımız için amaçlamaktayız. 

Eğitimin amacı; kripto paralardaki yatırım teorisini tanıtmak, yatırım kararları alınırken dikkate alınması gereken hususlar hakkında kullanıcıları bilgilendirmek, portföy yönetimini gerek teorik gerekse de uygulama bazında detaylı olarak değerlendirebilmektir.

Bu vb sorularınıza cevap bulacağınız ücretsiz eğitimlerimize bekliyoruz. Her Çarşamba akşamı saat 17:00-18:30 arası. Katılım sınırlıdır.

25 December 2019 Wednesday 17:00

25 December 2019 Wednesday 18:30


Eski Adres, Maslak mah. Eski Büyükdere cad. GİZ 2000 Plaza No: 7/2 34398 Sarıyer / İstanbul, Kadıköy, İstanbul


View Map

Event Promoter

Bitay Teknoloji
Bitay Teknoloji

Bitay Teknoloji, Türkiye'nin en gelişmiş dijital para alım ve satım işlemlerinin yapılmasını sağlayan ileri düzey trade sistemini hem web hem de mobil uygulama olarak sunan borsadır. Ayrıca, geleceğin finans teknolojisine dayalı masrafsız ve anlık para transferi ile anlaşmalı üye işyerlerimizde de dijital para olarak ödeme sistemi imkanı sunmaktadır. Global Borsaların en büyükleriyle yaptığımız çözüm ortaklığı anlaşmaları ile de Türkiye'deki en fazla ürün çeşitliliğine ve piyasa hacim derinliğine sahip firmadır. Platformumuz Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Desteği ile Yıldız Teknik Üniversitesi Teknopark'ında Araştırma-Geliştirme Projesi olarak geliştirilmiştir. %100 Yerli ve kendi bünyemizde olan yazılım ekibimizle Trading platformundan, Cüzdan 'lara kadar bütün gelişmiş teknolojimiz, en güvenli şekilde hizmet vermekte olup; 3. parti yazılım kesinlikle kullanılmamıştır. Kurucularımızın Finansal Teknoloji ve Yatırım sektörlerindeki uzun soluklu tecrübelerinin de ışığında faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.