31 December 2019 - Tuesday

Vagabundo.tr / New Year's Eve: New Techno Year 2020

Ankara
Vagabundo.tr / New Year's Eve: New Techno Year 2020

Event Details

Vagabundolar yeni bir yıla birlikte girmeye hazır mısınız? 

Yeni techno yılını şehrin merkezinde, farklı bir mekanda karşılıyoruz.

Enerjisi yüksek ve şımarmayı seven kitlemizin nabzını yükseltecek isimler UGR, Gande ve Nova.

     BİLGİLENDİRME

  • Bilet fiyatına seçeceğiniz bir içki dahildir.
  • İyice şımaralım, kaliteli eğlenelim diye kontenjan sınırlı olacak. Mekan kapasitesi asla aşılmayacak. Rahatça hoplayalım, zıplayalım dans edelim değil mi?
  • Keyifle eğlenebilelim diye mekan girişinde uygun görmediğimiz kişileri bilet iadesi yaparak içeri almayacağız.
  • Bu gece yılbaşı demedik Vagabundoların gecesi dedik ve özel fiyatlara anlaştık. Fiyatlar için instagram sayfamızın(vagabundo.tr) party postuna bakabilirsiniz.
  • Geceye özel mapping sahne tasarımı yapılıyor. Biz de heyecanla bekliyoruz
  • Hepimiz biliyoruz; etkinliğe her türlü yasadışı maddeyle girmek yasaktır.
  • Bir de 18 yaş sınırı var.

UGR

Ankara'da elektronik müzik dj'i denildiğinde ilk akla gelen isim, 15 yılı aşkın bir süredir DJ & Producer olarak görev yapan Uğur Kirbağ, yurtiçinde ve yurtdışında çeşitli gösterilerde, festivallerde ve klüplerde çaldı. Anthony Pappa, Joop, Airwave, Parks & Wilson, Taj, Swayzak, Stephan Bodzin, Oliver Huntemann, Victor Ruiz, Mark Knight, Whyt Noyz, Claptone, Ripperton, David Keno, Robot Sıfırla, Alan Fitzpatrick, Komaton, Tagtraumer ve Legowelt.. gibi isimlerle aynı sahneyi paylaştı. UGR'nin setleri ağırlıklı olarak "Tech House", "Techno", "Minimal" ve "Dub" unsurlarından ve parçalarından oluşmaktadır. 

Gande
1996 yılında arşivindeki plaklarla ev partileri ve klüplerde çalmaya başlayan Erdem Durukan, 2000 yılında Türkiye'nin ilk live duo projelerinde Gande'nin mimarlığını yapmıştır. Yurt içi ve yurtdışı birçok festivalde dünyanın tanınan isimleriyle aynı sahneyi paylaşmıştır. Geçtiğimiz sene eşi benzeri olmayan Yogatronic isimli projeyle elektronik müzik ve yoga severleri biraraya getirerek açık hava festivallerinde elektronik müzik altyapılı soundlarıyla eşsiz deneyimler yaşatmıştır.  Gande son yıllarda Terranova, Stavroz, Dinky ve Musumeci gibi birçok isimle kabini paylaştı. Setlerinde melodi ve groove ağırlıklı tınılarıyla tanınır.

Nova

6 yıl gibi kısa ama etkili bir birikim sonrası decklerin başına geçen şehrin genç yeteneği Hazal Sevindi, son zamanlarda sevilen minimal/techno/tech house soundlarıyla geceyi ısıtacak.

#vagabundosenergy

31 December 2019 Tuesday 22:30

01 January 2020 Wednesday 05:00


The Stage, Tunus Caddesi 69/4, Çankaya, Ankara


View Map

Event Promoter

Vagabundo
Vagabundo Questions For Organizer?

Vagabundo, enerjisi yüksek ve şımarmayı seven insanları bir araya getiren topluluktur.

Comments