,
20 February 2020 - Thursday

Öfkeli Kalabalık

İstanbul
Öfkeli Kalabalık

Event Details

Yeni albümü "Ana Can"ı geçen sonbaharda yayınlayan Öfkeli Kalabalık, 20 Şubat Perşembe akşamı bu sezon ilk kez Nayah sahnesinde! Birlikte zıplamaya var mısınız?
 
2013 yılında grubun solisti Can Büyükbaş'ın solo projesi olarak ortaya çıkan Öfkeli Kalabalık, farklı müzisyenlerin eşlik ettiği iki EP ve üç single çalışmasının ardından Basri Hayran ve Erkin Sağsen'in katılımıyla 2016 Temmuz'unda yayınladığı 12 şarkılık “Bitti Gitti” albümü ile geri döndü. Ekim 2017'de "Neyse Ya Yarın Yaparız" adlı EP'lerini yayınlayan Öfkeli Kalabalık, son olarak Erkin Sağsen gibi yine Son Feci Bisiklet'ten tanıdığımız Can Sürmen'in de gruba katılmasıyla son halini aldı.
 
Eğer sahne performanslarını daha önce hiç izlemediyseniz grubun oluşturduğu voltrana hayran kalacağınızı, Can Büyükbaş'ın hiperaktivitesi karşısında ise sakinliğinizi koruyamayacağınızı garanti edebiliriz.

Kapı Açılış: 20:00

Etkinlik Saati: 22:00

20 February 2020 Thursday 20:00

Nayah, Osmanağa Mahallesi, Kırtasiyeci Sokak, No: 30/A, Kadıköy, Kadıköy, İstanbul


View Map

Event Promoter

Nayah
Nayah info@nayah.org

15 yılı aşkın süredir müzikseverlerin, özellikle de reggae tutkunlarının buluşma noktası haline gelen Nayah, alışılan çizgisini Kadıköy'deki yeni evinde alternatif konser ve etkinliklerle genişleterek sürdürüyor.