,
16 December 2019 - Monday

Dijital Paralara Giriş / Bitay Akademi

İstanbul
Dijital Paralara Giriş / Bitay Akademi

Event Details

Bitay Akademi olarak İstanbul'un Finans Merkezi Maslak'ta her Pazartesi düzenlediğimiz Dijital Paralara Giriş eğitimlerimize bekleriz.

About this Event

Bitcoin, Ripple, Litecoin gibi kripto paraların arkasındaki teknolojiye ilgiliyseniz, geleceği değiştirecek önemli gelişmelerin yaklaşmakta olduğunu hissediyorsanız ve bunun bir parçası olmak istiyorsanız... Her Pazartesi verdiğimiz ücretsiz eğitimimize davetlisiniz.

Bitcoin hayatımıza nasıl girdi ?

Bitcoin’in ardından ortaya çıkan kripto-paralar teknoloji anlamında ne yenilikler vaad ediyor...

Kripto para olarak dijital varlıkların yatırım dünyasındaki karşılığı ne?

Bu vb sorularınıza cevap bulacağınız ücretsiz eğitimlerimize bekliyoruz. Her Pazartesi akşamı saat 17:00-18:30 arası. Katılım sınırlıdır.

16 December 2019 Monday 17:00

Eski Adres, Maslak mah. Eski Büyükdere cad. GİZ 2000 Plaza No: 7/2 34398 Sarıyer / İstanbul, Kadıköy, İstanbul


View Map

Event Promoter

Bitay Teknoloji
Bitay Teknoloji info@bitay.com 0850 466 66 00

Bitay Teknoloji, Türkiye'nin en gelişmiş dijital para alım ve satım işlemlerinin yapılmasını sağlayan ileri düzey trade sistemini hem web hem de mobil uygulama olarak sunan borsadır. Ayrıca, geleceğin finans teknolojisine dayalı masrafsız ve anlık para transferi ile anlaşmalı üye işyerlerimizde de dijital para olarak ödeme sistemi imkanı sunmaktadır. Global Borsaların en büyükleriyle yaptığımız çözüm ortaklığı anlaşmaları ile de Türkiye'deki en fazla ürün çeşitliliğine ve piyasa hacim derinliğine sahip firmadır. Platformumuz Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Desteği ile Yıldız Teknik Üniversitesi Teknopark'ında Araştırma-Geliştirme Projesi olarak geliştirilmiştir. %100 Yerli ve kendi bünyemizde olan yazılım ekibimizle Trading platformundan, Cüzdan 'lara kadar bütün gelişmiş teknolojimiz, en güvenli şekilde hizmet vermekte olup; 3. parti yazılım kesinlikle kullanılmamıştır. Kurucularımızın Finansal Teknoloji ve Yatırım sektörlerindeki uzun soluklu tecrübelerinin de ışığında faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.