,
11 January 2020 - Saturday

Ege Çubukçu

İstanbul
Ege Çubukçu

Event Details

Yerli rap sahnesinin kıdemli isimlerinden, söz yazarı ve prodüktör Ege Çubukçu 11 Ocak Cumartesi akşamı bir defa daha Nayah sahnesinde! Ege Çubukçu, 2020’nin ilk konserinde e g e b o o m b a y e ve d e r y a v i b e s adlı Spotify listelerinde yer verdiği iki sanatçıyı Nayah sahnesinde konuk edecek: Zen-G (Tahribad-ı İsyan) ve Seda Erciyes
 
On yıllık bir aranın ardından 2018 sonunda yayınladığı "Derya" albümüyle geri dönen Ege Çubukçu, bu albümünde günümüz modern rap müziğinin aldığı yeni formları kendi müzikal deneyimleriyle harmanlıyor. Prodüktörlüğü Brok Beatz tarafından gerçekleştirilen albümün düzenlemeleri Ege Çubukçu ve Selim Siyami Sümer imzası taşıyor. İçindeki sesi bastırmak yerine onunla barışmaya, onu dinlemeye, hatta ona bir söz hakkı tanımaya karar veren Ege Çubukçu, her daim yenilikçi tavrını "Derya" albümüyle bir defa daha kanıtlıyor. Ayrıca 2019'da sözü ve bestesi Ege Çubukçu, düzenlemesi ise BrokBeatz imzası taşıyan ve iki versiyondan oluşan BADD single'ını yayınladı. Parçanın ilk versiyonu BADD’ trip müzikseverleri EDM, hip hop ve trap müziğin harmanlandığı eğlenceli bir yolculuğa çıkarıyor. Son olarak Ege Çubukçu, Türkçe Pop müziğinin başarılı söz yazarı ve sanatçısı Güliz Ayla ile bir araya gelerek, rap ve pop müziğin bu başarılı iki temsilcisini aynı yolda buluşturan "Mıknatıs" adlı şarkıya imza attı.
 
Ege Çubukçu yeni albümü “Derya” ile kalabalıklar halinde yaşadığımız bu hayatın içinde sosyalleşirken yalnızlaşanlara ortaklık edecek. İhtiyacı olan ruhlara; 'yalnız değilsin' mesajını iletecek. Mesajı almak için 11 Ocak Cumartesi akşamı Ege Çubukçu ile Nayah'ta buluşalım.
Kapı Açılış: 21:00
Konser Saati: 22:30

11 January 2020 Saturday 21:00

Nayah, Osmanağa Mahallesi, Kırtasiyeci Sokak, No: 30/A, Kadıköy, Kadıköy, İstanbul


View Map

Event Promoter

Nayah
Nayah info@nayah.org

15 yılı aşkın süredir müzikseverlerin, özellikle de reggae tutkunlarının buluşma noktası haline gelen Nayah, alışılan çizgisini Kadıköy'deki yeni evinde alternatif konser ve etkinliklerle genişleterek sürdürüyor.