,
05 December 2019 - Thursday

Çalışan Bağlılığı Semineri

İstanbul
Çalışan Bağlılığı Semineri

Event Details

Çalışan Bağlılığını geliştirerek Verimlilik ve Kârlılığınızı arttırabileceğinizi biliyor musunuz?

Ödüllü, ölçülebilir bağlılık arttırıcı sonuçlar sunan Engage & Grow Programı'nı seminerimizde birlikte keşfedelim.

ESMA GÖRKEM ERSOY 18 yıldır akademisyen olarak lisans, yüksek lisans, doktora dersleri vermekte aynı zamanda profesyonel hayatta işletmelere eğitimler düzenlemektedir. Yönetim ve Organizasyon alanında doktor ünvanına sahiptir. Engage and Grow çalışan bağlılığı uzmanı olarak danışmanlık hizmeti sunmakta, alanıyla ilgili ulusal ve uluslararası yayınları bulunmaktadır.

BERTAY FİŞEKÇİ, 20 yılı aşkın global kurumsal şirketlerde yaşadığı tecrübenin ardından Çalışan Bağlılığı konusuna odaklandı ve şu anda Engage and Grow şirketinin Global Operasyon Müdürlüğü görevinin yanı sıra sertifikalı program yürütücüsü olarak şirketlerin bağlılık yolculuklarında onlara eşlik etmektedir. Bu konuda Türkçe içerik üretmekte olan Bertay'ın bloğuna www.calisan-bagliligi.com adresinden ulaşılabilir.

ENGAGE and GROW NEDİR? 2012'de girişimci ve dünyanın önde gelen bağlılık uzmanı Richard Maloney tarafından kurulan Engage & Grow, küresel düzeyde işine tam bağlı bir iş gücü yaratma vizyonuna sahip hizmetler sunmaktadır.

Programlar ile ilgili çok daha ayrıntılı bilgiler şu sayfalarda bulunabilir :

www.engageandgrowturkey.com

www.engageandgrow.com.au

05 December 2019 Thursday 18:30

ASSEMBLY FERKO SIGNATURE, Büyükdere Caddesi No:175, Beşiktaş, İstanbul


View Map

Event Promoter