,
28 November 2019 - Thursday

Çalışan Gelişiminde Yeni Nesil Yetkinlikler Buluşması

İstanbul
Çalışan Gelişiminde Yeni Nesil Yetkinlikler Buluşması

Event Details

Eğitmen Panda ve Maker Atölye, “Çalışan Gelişiminde Yeni Nesil Yetkinlikler” buluşması ile karşınızda!

“Çalışan Gelişiminde Yeni Nesil Yetkinlikler” buluşması; İnsan Kaynakları çalışanları, yöneticileri, kurumlarda Öğrenme ve Gelişim alanında çalışan profesyonellere yönelik bilgi ve deneyim paylaşımı ve networking buluşması olarak tasarlanmıştır. Kurumunuzun öğrenme yolculuğunu yeni nesil bir yaklaşımla gözden geçirebilir ve merak ettiğiniz sorulara yanıt bulabilirsiniz. Deneyimlerinizi paylaşabilir, diğer kurum çalışanlarının tecrübelerinden öğrenebilir ve farklı şirketlerden gelen profesyonellerle tanışabilirsiniz.

“Çalışan Gelişiminde Yeni Nesil Yetkinlikler” buluşması; kolaylaştırıcı eşliğinde ve bir metot dahilinde gerçekleştirilecek grup çalışması çıktıları, bundan sonra kurumunuzdaki çalışmalarınızda size yol gösterecek.

Özellikle eğitim, öğrenme ve insan kaynakları alanında çalışan, kendini ve kurumunu geliştirmek isteyen, yeni nesil yetkinlikleri merak eden kurum profesyonellerine açık ve ücretsiz olan etkinliğimiz 28 Kasım 2019 tarihinde saat 18:30-21:00 arasında Maker Atölye’de gerçekleşecek. 

Sınırlı sayıda kontenjanı olan etkinliğe katılmak için yapmanız gereken tek şey ücretsiz biletinizi almak!

Görüşmek Üzere!

Eğitmen Panda & Maker Atölye 

28 November 2019 Thursday 18:30

Maker Çocuk, Sultan Selim Mah. Eski Büyükdere Cd. Behçet Sk. Büyükdere İş Merkezi Kat:5 Bölüm:10 – 4.Levent 34415 Kağıthane – İSTANBUL, Kâğıthane, İstanbul


View Map

Event Promoter

Biletino Logo
Eğitmen Panda emre@egitmenpanda.com 08503046507

Eğitmen Panda, kurumlara 3. nesil öğrenme deneyimleri tasarlayan, uygulayan ve eğitim organizasyonlarında destek olan hibrit bir eğitim ajansıdır.