,
19 December 2019 - Thursday

Şenceylik "Islık" Lansman Konseri

İstanbul
Şenceylik "Islık" Lansman Konseri

Event Details

Eda Sena Şenceylan'ın solo projesi Şenceylik, son single'ı "Islık"ın lansman konseri için konukları Ahmet Ali Arslan, Arel Koray Nalbant (Vera), Canozan ile birlikte 19 Aralık Perşembe akşamı Nayah sahnesinde!

Şenceylik, Eda Sena Şenceylan’ın müzik projesinin ismi ve kişisel lakâbıdır. Üniversite hayatı boyunca Boğaziçi Üniversitesi Müzik Kulübü’nde çok fazla vakit geçiren Eda Sena Şenceylan, bu çevrede ‘Şenceylik’ diye çağrıldığından, müziğini bu isimle sunmaktadır. 2013'ten beri kendi şarkılarını yapan Şenceylik’in, Arel Koray Nalbant’ın prodüktörlüğünde hazırlanan ilk EP’si “Çok Karışık”, 30 Haziran 2017’de tüm dijital platformlarda yayınlandı. Onu takiben, internette önceden 2015 yılında tekli olarak yayınlanmış olan dört eski şarkıdan oluşan “Eski Kayıtlar” EP’si 2018’de yayınlandı. Şenceylik, 15 Kasım 2019’da Avrupa Müzik etiketiyle yayınlanan yeni teklisi “Islık” ile dinleyicisiyle buluşarak yepyeni bir hikayeyi müjdeliyor.

Kapı Açılış: 20:00

Konser Saati: 21:30

19 December 2019 Thursday 20:00

Nayah, Osmanağa Mahallesi, Kırtasiyeci Sokak, No: 30/A, Kadıköy, Kadıköy, İstanbul


View Map

Event Promoter

Nayah
Nayah info@nayah.org

15 yılı aşkın süredir müzikseverlerin, özellikle de reggae tutkunlarının buluşma noktası haline gelen Nayah, alışılan çizgisini Kadıköy'deki yeni evinde alternatif konser ve etkinliklerle genişleterek sürdürüyor.