30 November 2019 - Saturday

DATE III

İstanbul
DATE III

Event Details

   DATE; yani açılımıyla Design-Art-Technic-Experience etkinli tasarım, mimarlık, mühendislik ve sanat gibi birçok alanda farklı bakış kazanmış ve kazandırmış, alanın farklı disiplinlerle birlikte yürütmüş ya da bir noktada birleştirilmiş isimleri ağırladığımız bir zirvedir. Bu zirvenin en önemli özelliklerinden biri de geniş bir kitleye hitap edebiliyor oluşudur. İçerdiği alanlar dolayısıyla hemen hemen herkesin kendinden bir parça bulabileceği bu etkinlik, belli kapıların ve fikirlerin dışına çıkmayı sağlayarak farklı bakışı bize tam anlamıyla sağlayabilecek bir role sahiptir. Mesleki deneyim ve tecrübenin yanı sıra hayatta farklı bir bakış açısı kazanmış insanların biz öğrencilerin hayatına dokunması ve bir yol çizmelerine yardımcı olması etkinliğin temelini oluşturmaktadır.

  Dahan önce iki kere düzenlenmiş olan DATE zirvesi karikatürist, oyuncu, mimar, fotoğrafçı, endüstriyel tasarımcı ve girişimci gibi birçok alana hizmet eden isimleri ağırlamıştır. Etkinlik kapsamında 1600 ön kayıt alınmıştır ve 946 katılımcı elde edilmiştir. Bu sene düzenlenmesini planladığımız üçüncü DATE zirvesinde sınırlarımızı daha çok zorlamayı, ufkumuzu genişletecek daha birçok isme yer vermeyi ve daha fazla insana ulaşıp farklı bir perspektif kazandırmayı amaçlıyoruz.

  Program Akışı: 11.00-Akın Andırın

                        13.00-Mu Tunç

                        14.00-Berkay Dağlar

                        15.00-Zeynep Karagöz

30 November 2019 Saturday 10:00

30 November 2019 Saturday 19:00


İTÜ Süleyman Demirel Kültür Merkezi, Reşitpaşa, İTÜ - İstanbul Teknik Üniversitesi - Istanbul Technical University, Süleyman Demirel Kültü Merkezi, Sarıyer/İstanbul, Türkiye, Sarıyer, İstanbul


View Map

Event Promoter

Comments