,
11 December 2019 - Wednesday

Güney Marlen

İstanbul
Güney Marlen

Event Details

Eski Bando grubundan tanıdığımız Güney Marlen, solo projesiyle 11 Aralık Çarşamba akşamı ilk kez Nayah sahnesinde! Şenlikli, efkarlı ve umut dolu bir gece sizleri bekliyor.

2016 yılında ilk solo albümü “Şişelere Mektuplar”ı yayınlayarak solo kariyerine başlayan Güney Marlen, "Şarapçı Remzi", "Yangın Anında İlk Kurtarılacak Şey" ve "İsmi Gölge" gibi şarkıları ile dikkat çekti. Özellikle söz yazarlığı, hikaye anlatıcılığı ve şarkı konseptleri ile müzik yazarlarından olumlu tepkiler alarak gelecek vadeden önemli müzisyenlerden biri olarak gösterildi. Ardından ikinci solo albümü “Boş Lunapark” 3 Mayıs 2019 tarihinde yayınlandı. Bu albümle kendine has bir söz ve müzik anlayışını benimsediğini, kendini yenileyerek gösterdi. Özgün sözleri, kendine has vokali ve yakalayıcı melodileri ile işlediği şarkılarında anlattığı hikayelerle, aşka, hasrete, insanlığa, toplumlara, duygu ve düşünce kirliliğine ve kent sakinlerinin problemlerine dokunarak varlığını duyurmakta, dinleyicileriyle kurduğu ilişkiyi giderek büyütmektedir. Efkarlı fakat esasen umut da barındıran müziği, her geçen gün daha fazla insana ulaşmaktadır.

11 December 2019 Wednesday 21:00

Nayah, Osmanağa Mahallesi, Kırtasiyeci Sokak, No: 30/A, Kadıköy, Kadıköy, İstanbul


View Map

Event Promoter

Nayah
Nayah info@nayah.org

15 yılı aşkın süredir müzikseverlerin, özellikle de reggae tutkunlarının buluşma noktası haline gelen Nayah, alışılan çizgisini Kadıköy'deki yeni evinde alternatif konser ve etkinliklerle genişleterek sürdürüyor.