22 October 2019 - Tuesday

MindfulNEFES

İstanbul
MindfulNEFES

Event Details

Dünya trendi "Mindfulness (Bilinçli Farkındalık)" ve "Nefes" biraraya geldi ve "MindfulNEFES" oldu! Çünkü farkındalık önce nefeste ve nefesle başlar.

Günde 21 bin kez nefes alıp verirken ya sahip olduğun gücün farkında olsan ve bu gücü kullanabilsen! Belki de hissettiğin sıkışmışlık, bir türlü gerçekleşmeyen hedefler, yolunda gitmeyen işler, paramparça ilişkiler, her geçen gün artan yorgunluk, bitkinlik, bedenindeki rahatsızlıklar, öfke, korku ve endişeler bu güçle dönüşecek. Neye mi? Tabi ki gerçekten yaşadığın keşkesiz ve dolu dolu hayata! Çünkü nefesin zihninin, bedeninin, ruhunun ve kalbinin arasındaki kilit taşlı bir köprü. 

Bu köprüyü kurabilmen için önce nefesini fark etmelisin! Çünkü ancak fark ettiğinde yönetebilirsin.  Nefesinin sana söylediklerini duymak, bedenin-zihnin-ruhun ve kalbin ile iletişim kurmak, seni aşağıya çeken, engelleyen ve hapseden ne varsa serbest bırakmak ve kendine güçlü bir adım atmak istiyorsan seni bekliyoruz.

Hadi!

Eğitim yeri: BESTPRO Academy

Barbaros mahallesi Mor Sümbül Sokak Deluxia Palace No.5 D.25 Ataşehir/İstanbul

www.bestproacademy.com

Kontenjanımız sınırlı olduğundan LCV gereklidir. LCV için +90 541 324 9971 nolu telefona whatsup ile ad-soyad ve email bilgilerinizi göndermeniz gerekiyor. 22 October 2019 Tuesday 19:00

22 October 2019 Tuesday 21:00


BESTPR0 Academy, Vişnezade Mah. Süleyman Seba Cad. No:79, Valideçeşme, 34357 Beşiktaş/İstanbul, Kadıköy, İstanbul


View Map

Event Promoter