06 November 2019 - Wednesday

Boys And Girls On the Rooftop

İstanbul
Boys And Girls On the Rooftop

Event Details

Nunu’s Luxury Concepts olarak bir sonraki durağımızda sizlerle İstanbul'un o büyülü havasını kokluyor olmayı tercih ettik. Beyoğlu'nun inanılmaz atmosferi için İstiklal Caddesi No:201 Ravouna 1906 Suites

Terası Beyoglu, Mentha Nova da buluşucağız. Buram buram tarih kokan İstanbul’un kalbinin attığı Mentha Nova; food & beverage kültüründe adından başarılı bir şekilde bahsettiren ve misafirlerine terasında

eşsiz bir deneyim sunan Beyoğlu'nun gökyüzüne açılan kapısı olarak betimleniyor. Kabinde Kadın sanatçılara oldukça önem veren Nunu's Luxury Concepts; Elektronik müzik severleri,ethnic ve melodic techno

tınılarıyla buluşturmak için takipçileri ile İstanbul'da buluşacak. Sende geceyi kaçırmak istemiyorsan biran önce biletini satın almayı unutma. 06 Kasım Çarşamba 18:00 - 02:00 saatleri arasında

gerçekleşecek olan etkinliğimizde Sahnede bizler için;

* Bilge Yurtyapan

* Boral Kibil

* Dj Slim

* Metin Cansaray

* Narciso

* Nunu

* Yavuz Öfkeli


Kapı açılış 18:00 olarak belirlediğimiz bu samimi gecedeki sanatçılarımız birbirinden güzel electronic, dans, melodik techno ve deep melodilerden oluşan playlistleriyle @menthanova kabininde bizleri bekliyor olacaklar. Sende geceyi kaçırmak istemiyorsan biran önce bio’muzu kontrol ederek biletini satın almayı unutma. 1. Avantajlı Biletler 30 Ekim 2019 15:00'a kadardır. 2. Avantajlı Biletler ise 30 Ekim 2019 15:00'dan sonra başlar.

1- Nunu's Luxury Concepts / Boys and Girls on the Rooftop by Angry Records etkinliği Mentha Nova / İstiklal Caddesi No:201 Ravouna 1906 Suites Terası Beyoglu, saat 19.00’da başlayacak, 02:00’da sona erecektir.

2- Organizatör veya otel yetkilileri, etkinliğe uygun bulmadığı kişileri ücret iadesi yaparak içeri almama hakkına sahiptir.

3- Nunu's Luxury Concepts / Boys and Girls on the Rooftop by Angry Records etkinliğine ait bilet, etkinlik boyunca yanınızda bulundurulmalıdır. Otel içerisinde yalnızca Nunu's Luxury Concepts by Angry Records misafirlerine ayrılan Mentha Nova teras alanını kullanmanız önemle ricamızdır. Bilet kaybında yenisi verilmeyecektir.

4- Katılımcılar Nunu's Luxury Concepts / Boys and Girls on the Rooftop by Angry Records etkinliğine katılarak, Nunu's Luxury Concepts ekibinin etkinlik sırasında kendilerini fotoğraflamasına, video çekimine dâhil etmesine ve etkinlik sonrasında ve gelecek senelerde Nunu's Luxury Concepts /Plur Events / Angry Records tanıtım videolarında kullanılmasına izin verir. Ayrıca Basın tarafından görüntü ve ses kaydı yapılacaktır. Biletli herkes, görüntülenmeyi kabul etmiş sayılır.

5- Otel yönetimi ve Nunu's Luxury Concepts, etkinlik sırasında tarafınızca oluşabiliecek maddi-manevi hasarlardan sorumlu değildir. Tarafınıza dava açılabilecek işlerden lütfen uzak durun.

6- Nunu's Luxury Concepts / Boys and Girls on the Rooftop by Angry Records etkinliğimizde, Mentha Nova herkesin ihtiyacını karşılayacak, çeşitlilikte hatta birçok işletmeden bile oldukça uygun fiyatlara sahip olan bir içki menüsüne sahiptir. Dilerseniz ücretli bir şekilde harika atıştırmalık tadlar veya açık büfe akşam yemeği yiyebileceğiniz harika bir mutfağa sahiptir. Dışarıdan işletmeye, yiyecek ve içecek getirmek kesinlikle yasaktır.

7- Biletler, organizatörün ve/veya kurumun kural ve düzenlemelerine tabi olarak tanzim olunmuştur. Güvenlik sebebiyle etkinliğe büyük çanta ve sırt çantaları alınmayacaktır. Bu kural ve düzenlemelerden herhangi birini ihlal etmeniz ya da hasara-rahatsızlığa yol açmanız, diğer arkadaşlarımızı rahatsız etmeniz, hukuka aykırı ve/veya suç teşkil edebilecek davranışlar sergilemeniz; yanıcı ve patlayıcı sıvı veya gaz maddeler bulundurmanız; tehlikeli, kesici ve delici objeler (sopa, zincir, bıçak vb.) taşımanız durumunda; alandaki kolluk kuvvetleri hem girişte hem de etkinlik esnasında, katılımcıların üzerini ve çantalarını arama hem de etkinlik kuralları dışındaki maddeleri içeri almama hakkına sahiptir. Sigara izmaritlerini yere atmak, ateş yakmak, yetkilendirdiğimiz production ekibi hariç drone kamera kullanmak, etkinlik ve otel misafirlerini rahatsız etmek ve otelin bize uygun gördüğü alan harici alanları kulanmak kesinlikle yasaktır. Mentha Nova alanı ilgilisi ve Etkinlik Organizatörü (Nunu's Luxury Concepts / Angry Records) sizi mekân dışına çıkarma ya da alana almama hakkına ayrıca tarafınıza dava açma haklarına sahiptir.

8- Katılımcılarımızın tuvaletleri, kabinlerin içerisindeki uyarıları dikkate alarak kullanmaları gerekmektedir. Temizlik Hepimiz için Önemli!

9- Bu bileti satın alan kişiler, Nunu's Luxury Concepts / Angry Records ve Mentha Nove ve Occidental Pera Istanbul Hotel kurallarını herhangi bir ihlalde bilet iadesi yapılmaksızın Otel alanından çıkartılacaklarını  kabul etmişlerdir.

10- Yoğunluktan etkilenmemek adına erken gelmenizi öneririz. Yaşanabilecek gecikmeler nedeniyle yanınıza nakit para almanızı öneririz.

06 November 2019 Wednesday 18:00

07 November 2019 Thursday 02:00


Mentha Nova, İstiklal Cad. No:201 Ravouna 1906 Suites Terası, Beyoğlu, İstanbul


View Map

Event Promoter

Biletino Logo
Nunu's Luxury Concepts Questions For Organizer?

Phunk / Rock / Orient / Afro House / Melodic Techno & House / by Angry Records