11 October 2019 - Friday

Ege Çubukçu

İstanbul
Ege Çubukçu

Event Details

Yerli rap sahnesinin kıdemli isimlerinden, söz yazarı ve prodüktör Ege Çubukçu 11 Ekim Cuma akşamı bir defa daha Nayah sahnesinde!

On yıllık bir aranın ardından geçtiğimiz senenin sonunda yayınladığı "Derya" albümüyle geri dönen Ege Çubukçu, bu albümünde günümüz modern rap müziğinin aldığı yeni formları kendi müzikal deneyimleriyle harmanlıyor. Prodüktörlüğü Brok Beatz tarafından gerçekleştirilen albümün düzenlemeleri Ege Çubukçu ve Selim Siyami Sümer imzası taşıyor. İçindeki sesi bastırmak yerine onunla barışmaya, onu dinlemeye, hatta ona bir söz hakkı tanımaya karar veren Ege Çubukçu, her daim yenilikçi tavrını "Derya" albümüyle bir defa daha kanıtlıyor.

Ege Çubukçu yeni albümü “Derya” ile kalabalıklar halinde yaşadığımız bu hayatın içinde sosyalleşirken yalnızlaşanlara ortaklık edecek. İhtiyacı olan ruhlara; 'yalnız değilsin' mesajını iletecek. Mesajı almak için 11 Ekim Cuma akşamı Ege Çubukçu ile Nayah'ta buluşalım.

Kapı Açılış: 21:00

Konser Saati: 23:00

11 October 2019 Friday 21:00

12 October 2019 Saturday 04:00


Nayah, Osmanağa Mahallesi, Kırtasiyeci Sokak, No: 30/A, Kadıköy, Kadıköy, İstanbul


View Map

Event Promoter

Nayah
Nayah Questions For Organizer?

15 yılı aşkın süredir müzikseverlerin, özellikle de reggae tutkunlarının buluşma noktası haline gelen Nayah, alışılan çizgisini Kadıköy'deki yeni evinde alternatif konser ve etkinliklerle genişleterek sürdürüyor.