26 September 2019 - Thursday

Elektrik Konseri

İstanbul
Elektrik Konseri

Event Details

Unutulmaz bir Rock gecesine daha hazır olun. Elektrik Muaf Kadıköy Sahnesinde.

60’lı yılların Psychedelic soundlarından günümüz Progressive Rock’ına uzanan çizgide, üç kişilik rock topluluklarının müziklerini canlı performanslarıyla sunacak olan ELEKTRİK (@elektriktrio) MUAF Kadıköy sahnesinde.ELEKTRİK presents A Tribute to the Music of Power Trios 3 kişilk bir rock grubu olan ''ELEKTRİK'' konserlerinde Jimi Hendrix Experience, Grand Funk, Cream ve Rush gibi rock müzik tarihinin önde gelen Power Trio'larının parçalarını asıllarına sadık kalarak icra ediyor . Bu nedenle performanslarını Power Trio Tribute olarak lanse ediyorlar.

Biletler için Biletino ve kapıda Tarih: 26 Eylül Perşembe Kapı Açılış 22:00 Kapanış 04:00 Biletler: 20TL

Grup Üyeleri

Ahmet Tekneci (bas gitar, vokal) : @ahmettekneci

Antar Turgay (gitar): @antarturgay

Kutay Soysal (davul): @ktysysl

 

#rock #etnikmuzik #blues #konser #kadıköykonser #kadıköyetkinlik #konser #muafkadıköy #performans #eylül #istanbul #istanbuletkinlik #biletino #sahne #muafkadıköy # JimiHendrixExperience #GrandFunk #Cream #Rush #kadıköyrock #elektriktrio)

26 September 2019 Thursday 22:00

26 September 2019 Thursday 23:55


Muaf Kadıköy, Kadıköy, Kadıköy, İstanbul


View Map

Event Promoter

Muaf Kadıköy
Muaf Kadıköy Questions For Organizer?

3 yılı aşkın süredir Sanat ve eğlencenin merkezi olan Muaf Kadıköy kaliteli müzik kaliteli zaman sloganıyla konuklarına hizmet vermektedir. Dj Performanslar, Konserler, Lansman Konserleri, Stand-Up Performanslar, Kapalı Grup Etkinlikleri ve en önemlisi kesintisiz eğlence sizlerle.