18 October 2019 - Friday

Gülinler

İstanbul
Gülinler

Event Details

Büyük Ev Ablukada'nın Galvaniz Gelbiraz'ı olarak tanıdığımız Gülinler, solo projesiyle 18 Ekim Cuma akşamı bu sezon ilk kez Nayah sahnesinde!

İstanbul doğumlu bir söz yazarı, şarkıcı ve oyuncu olan Gülinler, 2003 yılında Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Ana Sanat Dalı Oyunculuk Bölümü'nden mezun oldu. 2005 yılında Semaver Kumpanya'ya katıldı ve burada oyunculuğun yanı sıra Işıl Kasapoğlu'nun asistanlığını yaptı. 2010 yılında, Bartu Küçükçağlayan ve Afordisman Salihins’in kurduğu Büyük Ev Ablukada’ya dahil olup müzikle daha yakından ilgilenmeye başladı. 2013 yılında Öyküm Elif Erdoğan ve Mihran Tomasyan'la ortaklaşa yarattıkları şarkılı performanslı projeleri “heranherşeyolabilir” ile müzik, tiyatro, dans ve çağdaş sanatları buluşturan şaşırtıcı gösterilere imza attılar. Halen çocuklar ve yetişkinlerden oluşan Koroporte adlı klasik müzik ve tiyatro oyun grubunda sekiz yıldır eğitmenlik ve yönetmenliğe devam eden Gülinler; resim yapmakta, bitkilerle ilgilenmekte ve Büyük Ev Ablukada ile konserler vermektedir. Gülinler, aramalara, bulmalara, kaybolmalara ve değişimlere inanmaktadır.

Repertuvarında yalınlığıyla büyüleyen kendi bestelerine, Büyük Ev Ablukada parçalarına ve sevdiği şarkılara yer veren Gülinler, bir defa daha şarkılarını söylemek üzere akustik bir performans için gitarıyla Nayah sahnesinde olacak. Çalışmaları devam eden ilk solo albümü öncesinde Gülinler'in, izleyen herkesi kendisine hayran bırakan sahne performansını 18 Ekim Cuma akşamı Nayah'ta izleme şansını kaçırmayın.

Kapı Açılış: 21:00

Konser Saati: 23:00

18 October 2019 Friday 21:00

19 October 2019 Saturday 04:00


Nayah, Osmanağa Mahallesi, Kırtasiyeci Sokak, No: 30/A, Kadıköy, Kadıköy, İstanbul


View Map

Event Promoter

Nayah
Nayah Questions For Organizer?

15 yılı aşkın süredir müzikseverlerin, özellikle de reggae tutkunlarının buluşma noktası haline gelen Nayah, alışılan çizgisini Kadıköy'deki yeni evinde alternatif konser ve etkinliklerle genişleterek sürdürüyor.