20 September 2019 - Friday

Yoga Ses ve Frekanslar

İstanbul
Yoga Ses ve Frekanslar

Event Details

Evrende her şey aslen bir titreşimdir. Bedenimizdeki atomlarda tutun da, etrafımızda gördüğümüz her şeyin belli bir titreşim frekansı mevcuttur. Bunu ben fizik bilimi söylemekte. Atomlar hatta atom altı düzeyde bütün parçacıklar belli bir frekansta titreşmektedir.

İnsan, etrafındaki canlı cansız objelerle iletişime girerek her an yeniden uyumlanmaktadır. Çevreden ne gibi titreşimler alıyorsa, bedeni ve zihni bu titreşimlere uyumlanmaya çalışmaktadır. Biz de bu etkiden yararlanarak, titreşimimizi yükseltmek için bir çalışma hazırladık. Yoga ve yan flüt melodileri birlikteliğinde, Doctor Burak Ayhan ile bedendeki titreşimleri yükseltmek ve dengelemek için bir çalışma yapacağız.

Ayrıca ‘SES’ 5. Çakra olarak ifade edilen boğaz çakrasının ifadesi olup sesle yapılan her türlü çalışma, insanın kendisini daha düzgün ve yeterli ifade etmesini sağlar. Etrafı ile uyumlu bir iletişim sağlayarak, olduğu alanlarda büyüyüp genişlemesine olanak verir.

20 September 2019 Friday 19:30

20 September 2019 Friday 21:30


Nebula Atölye, Bebek Mahallesi, Dayıbey Sokak no 4, Beşiktaş/İstanbul, Türkiye, Beşiktaş, İstanbul


View Map

Event Promoter

Biletino Logo
Nebula Atölye Questions For Organizer?

Bizler Y kuşağının içinden gelenler olarak çözümü bir süre dışarıda aradıktan sonra kendi içimize bakmaya karar verdik. Kendimize döndüğümüz bu süre boyunca fark ettik ki içinde yaşadığımız bu çılgın dünyada hepimizin ihtiyacı biraz nefes almak. Kendini Nebula Atölye’ye adamış ekibimizle beraber hayatı güzel kılan her alanda kendimizi bulup deneyimi en üst düzeye çıkarmak bizim işimiz. Biz, sizleri şehrin boğucu havası, şekilsiz binalar ve üzerinize gelen kalabalıktan uzaklaştırmak, şehrin ortasındaki gizli bahçemizde sürdürdüğümüz atölyelerle sizlere deneyimlerin en doyurucusunu yaşatmak istiyoruz.