12 September 2019 - Thursday

IT Strateji Günü 2019

İstanbul, Beşiktaş
IT Strateji Günü 2019

Event Details

Teknoloji Profesyonelleri IT Strateji Günü’nde Buluşuyor

Karel’in ev sahipliğinde bu yıl üçüncüsü gerçekleşecek olan IT Strateji Günü’nde Amazon, Atar Labs, Çözümpark, FileOrbis, Juniper Networks, Logo, Microsoft, Özgür Yazılım, Salesforce, Symantec, VMware ve Wissen Academy gibi BT sektörünün lider şirketleri bir araya geliyor.

12 Eylül 2019 Perşembe günü üst düzey yöneticiler ve 300’ün üzerinde BT yöneticisinin katılımıyla yapılacak etkinlikte şirketler bulut hizmetleri, sanallaştırma, nesnelerin interneti, veri merkezleri ve siber güvenlik konularında Türkiye BT sektörüne ilişkin orta ve uzun vadeli öngörülerini paylaşacaklar.

 

Tarih: 12 Eylül 2019 Perşembe

Yer: Bahçeşehir Üniversitesi Beşiktaş Kampüsü / İstanbul

 

Etkinlik programı ve ücretsiz kayıt için tıklayınız;

https://www.karel.com.tr/it-strateji-gunu

12 September 2019 Thursday 08:30

12 September 2019 Thursday 16:10


Bahçeşehir Üniversitesi, Beşiktaş Yerleşkesi, Beşiktaş, İstanbul


View Map

Event Promoter

Teknoloji Profesyonelleri IT Strateji Günü’nde Buluşuyor
Teknoloji Profesyonelleri IT Strateji Günü’nde Buluşuyor Questions For Organizer?

Karel’in ev sahipliğinde bu yıl üçüncüsü gerçekleşecek olan IT Strateji Günü’nde Amazon, Atar Labs, Çözümpark, FileOrbis, Juniper Networks, Logo, Microsoft, Özgür Yazılım, Salesforce, Symantec, VMware ve Wissen Academy gibi BT sektörünün lider şirketleri bir araya geliyor. 12 Eylül 2019 Perşembe günü üst düzey yöneticiler ve 300’ün üzerinde BT yöneticisinin katılımıyla yapılacak etkinlikte şirketler bulut hizmetleri, sanallaştırma, nesnelerin interneti, veri merkezleri ve siber güvenlik konularında Türkiye BT sektörüne ilişkin orta ve uzun vadeli öngörülerini paylaşacaklar. Tarih: 12 Eylül 2019 Perşembe Yer: Bahçeşehir Üniversitesi Beşiktaş Kampüsü / İstanbul Etkinlik programı ve ücretsiz kayıt için tıklayınız; https://www.karel.com.tr/it-strateji-gunu