13 September 2019 - Friday

Nick Curly

Antalya
Nick Curly

Event Details

Antalya’nın en geniş etkinlik mekanlarından biri olan Mai Tai Beach de etkinliğimiz gerçekleşecektir. 

son yıllarda adından sıkça bahsettiren Love Fest, Time Warp Germany, Drumcode Amsterdam, BPM Fest Portugal gibi global festivallerde yer alan Nick Curly; Pasha Night Club İbiza, Pete Tong İbiza, Ministry of Sound London gibi mekanların da vazgeçilmezi. 

 - Antalya'da ilk kez çıkacak olan Nick Curly; şehir gürültüsünün uzağında, deniz, kum, güneş üçlemesinin tam içinde, kaliteli müziğiyle Dinleyicileri ile 13 Eylül 2019 da buluşuyor

- Etkinlik 18:00 - 04:00 saatleri arasında, deniz kenarında Mai Tai Beach de olacaktır.

- 18 Yaş sınırı vardır.

- barda 5 çeşit global kokteyl, bira çeşitleri, meşrubatlar olacaktır ve barın hemen yanında Hamburger ve Vegi Burger mutfağı olacaktır; dışarıdan yiyecek ve içecek getirmek kesinlikle yasaktır.

- Organizatör veya mekan yetkilileri, etkinliğe uygun bulmadığı kişileri ücret iadesi yaparak içeri almama hakkına sahiptir.

Katılımcılar Mai Tai Beach in düzenlediği bu etkinliğe katılarak, Mai Tai Beach ekibinin etkinlik sırasında kendilerini fotoğraflamasına, video çekimine dâhil etmesine ve bu görüntülerin etkinlik sonrasında ve gelecek etkinliktanıtım filmlerinde, sosyal mecralarda paylaşılmasına, kullanılmasına izin verir.

-Mekan yetkilileri Etkinlik sırasında tarafınızca oluşabiliecek maddi-manevi hasarlardan sorumlu değildir. Etkinlik süresince sahilde can kurtaran olmayacaktır; yüzmeyi bilmiyor ve/veya az biliyorsanız girmemeniz gerekmektedir.

Biletler, organizatörün ve/veya kurumun kural ve düzenlemelerine tabi olarak tanzim olunmuştur. Bu kural ve düzenlemelerdenherhangi birini ihlal etmeniz ya da hasara-rahatsızlığa yol açmanız, diğer arkadaşlarımızı rahatsız etmeniz, hukuka aykırı ve/veya suç teşkil edebilecek davranışlar sergilemeniz; yanıcı ve patlayıcı sıvı veya gaz maddeler bulundurmanız; tehlikeli, kesici ve delici objeler (sopa, zincir, bıçak vb.) taşımanız durumunda; alandaki kolluk kuvvetleri hem girişte hem de etkinlik esnasında, katılımcıların üzerini ve çantalarını arama hem de etkinlik kuralları dışındaki maddeleri içeri almama hakkına sahiptir. Sigara izmaritlerini yere atmak, ateş yakmak, yetkilendirdiğimiz production ekibi hariç drone kamera kullanmak, alandaki diğer müşterileri rahatsız etmek kesinlikle yasaktır. Büyük Çaltıcak Yetkilileri sizi mekân dışına çıkarma ya da alana almama hakkına ve tarafınıza dava açma haklarına sahiptir.

Katılımcılarımızın tuvaletleri, kabinlerin içerisindeki uyarıları dikkate alarak kullanmaları gerekmektedir.

- Mai Tai Beach yetkililerinin onayı dışında herhangi bir ticari faaliyet kesinlikle yasaktır.

Bu bileti satın alan kişiler, alan kurallarını herhangi bir ihlalde bilet iadesi yapılmaksızın etkinlik alanından çıkartılacaklarını  kabul etmişlerdir.

 

13 September 2019 Friday 18:00

14 September 2019 Saturday 05:00


Mai Tai Beach Club, Lara Plajı, Muratpaşa, Antalya


View Map

Event Promoter