15 February 2020 - Saturday

Gastrophysics: The Science of Multisensory Flavour Experiences

İstanbul
Gastrophysics: The Science of Multisensory Flavour Experiences

Event Details

Bu interaktif deneyimde Şef Jozef Youssef, 10 yıldan uzun bir süredir Oxford Üniversitesi ile birlikte araştırmakta olduğu “çoklu algı gastronomisinin” bilimsel dünyasına ilişkin görüşlerini paylaşacak. Şef Jozef, gıda ile olan duyumsal ilişkimizi daha iyi anlayarak ve yeni teknolojilerden faydalanarak, daha sürdürülebilir ve besleyici yiyecek seçimleri yapma konusunda bize rehberlik etmenin yanı sıra, yemek yeme zevkimizi artıran yemek deneyimleri tasarlayabileceğimize inanıyor.

Şef Jozef Youssef bu sıradışı etkinliğinde, konuşmasının yanı sıra katılımcılara sıradışı bir interaktif bir deneyim yaşatıyor. Hiçbir yerde bulamayacağınız bu olağanüstü deneyim için 40 kişilik sınırlı konuk arasındaki yerinizi hemen alın!

Not: Etkinlik birbirinin aynısı iki seanstan oluşmaktadır. Etkinlik için bilet alırken yalnızca 1 seans için bilet almanız yeterlidir. 

15 February 2020 Saturday 15:00

15 February 2020 Saturday 17:00


Nişantaşı Üniversitesi Neotech Kampüs, Maslak Ayazağa, Sarıyer, İstanbul


View Map

Event Promoter

Biletino Logo
GASCONFAIR Questions For Organizer?

GASCONFAIR, Türkiye’de ilk defa gastronomi alanında gerçek anlamı ile Kongre ve Konferansı bir araya getiren, sıradışı bir etkinliktir. Bilim ve teknolojiyi önceleyen ve yepyeni perspektifler sunan GASCONFAIR, Kongre ve Konferans kapsamında yine sıradışı Yarışma, Workshop, Seminer, Panel ve Söyleşiler organize ediyor. Yeme-İçme yaşamımızın ayrılmaz bir parçası. Ve artık ev dışında her zamankinden daha çok tüketim yapıyoruz. Dönüşen dünyayla birlikte gastronomi de değişip, dönüşüyor. Bir cafe'de ya da restorandaki deneyiminiz de bu dönüşümle birlikte farklılaşıyor. GASCONFAIR, bilim ve teknolojinin dünyasında yeme-içme alışkanlıklarımızın ve iş yapış biçimlerimizin ne yönde dönüşeceğini gözler önüne seriyor.