27 September 2019 - Friday

Bioenerji Mucizeleri Eğitimi (1.Modül)

İstanbul
Bioenerji Mucizeleri Eğitimi (1.Modül)

Event Details

SERTİFİKALI ONLINE EĞİTİM (ÜCRETLİ)

(Eitimimizei bir uygulama yardımıyla istediğiniz yerden canlı olarak katılabilir ve eğitimin sonunda bioenerji uzmanı olabilirsiniz.)

Bio-enerji (Yaşam Enerjisi) İnsan bedeninde ruhunda ve zihninde inanılmaz bir dönüşüm sağlamaktadır. Bunun yanısıra hayvana, bitkiye, eşyaya aklınıza gelebilen her şeye bio-enerji uygulanabilir Bio-enerji ;Tıbbi bir yaklaşım değildir, tanı koymaz ilaç vermez, hastalıkların tamamında kişi, tıbbi tedavisini asla sekteye uğratmamalıdır, Bioenerji İnsan bedeninde Balans ayarının dengenin sağlanması ile Hemostatik (iç dengenin)sağlanması ve kişilerin daha hızlı iyileşmesine etkili tamamlayıcı enerji tıbbının uygulanmasıdır.. Kişiler üzerinde mucizevi etkilerini ilk uygulama da gözle görebilirsiniz. Stres, korku , kaygı vb durumlar bio-enerji ile arındırıldığında ortada bedeni hasta edebilecek bir etken kalmayacaktır. Hastalıkların %80 nedeni psikosomatik olup, hastalık nedeni ortadan kaldırıldığında kişi mucizevi bir şekilde iyileşir, bağışıklık sistemi çok daha güçlü çalışır, Özellikle Ağrıların neredeyse tamamında etkilidir.

Bu Eğirim Bionereji uzmanı yetiştirmeye yönelik bir eğitimdir. 

Eğitime nasıl gireceğinizi görmek için tıklayınız. https://kgo.com.tr/canli-egitime-giris-yollari/

Eğitimin detaylarını incelemek için tıklayınız. https://kgo.com.tr/online-egitim/bioenerji-mucize-egitimi-1-modul/

27 September 2019 Friday 22:00

27 September 2019 Friday 23:30


Kişisel Gelişim Online, Rıhtım caddesi no:50/6, Üsküdar, İstanbul


View Map

Event Promoter

Biletino Logo
Kişisel Gelişim Online Questions For Organizer?

İnternette oluşturduğumuz canlı sınıflarda, uzaktan, uygulamalı eğitimlerimiz ile, yüz yüze eğitimlerden çok ama çok daha verimli ve başarılıyız.