19 September 2019 - Thursday

Circle: Ekosistem

Bursa
Circle: Ekosistem

Event Details

Circle, yaşadığımız zorlukların üstesinden gelmek ve açık bir diyalog kurmak için bir araya geldiğimiz etkinlik serisidir.

19 Eylül’deki etkinlikte tema "Ekosistem". İçinde bulunduğumuz topluluklarda ne gibi zorluklar yaşadığımızı, ne gibi ihtiyaçlarımız olduğunu konuşup bir atölye çalışması ile tespit etmeye çalışacağız.

Dünyayı değiştireceğiz gibi havalı cümleler kurmaktansa yaşadığımız semti, şehri, bölgeyi iyileştirmeyi, kolektif bir bilinç oluşturmayı hedefliyoruz.

Bu etkinlik serisinde sesini bulman, inandığın fikirleri paylaşman, birlikte yeniden düşünmen, keşfetmen, hayal kurman için seni teşvik ediyor olacağız.

Çemberi güçlendirmek için özgür bırak fikirlerini.

Daha yaşanabilir ve daha iyi bir gelecek için haydi sen de bize katıl!

19 September 2019 Thursday 19:00

19 September 2019 Thursday 22:00


NEXLAB, 23 Nisan Mah. Mithat Paşa Cad. Detay Premium No:21 A/C Nilüfer/Bursa, Nilüfer, Bursa


View Map

Event Promoter

NEXLAB
NEXLAB Questions For Organizer?

Gelişen yeni nesil teknolojilerin, fiziksel ve dijital üretim araçlarının keşfedilmesine, anlaşılmasına, kullanılmasına; profesyonel ve amatör birikime sahip kişilerin bir araya gelip üretim yapabilmelerine, işlerini geliştirebilmelerine, projelerini paylaşabilmelerine imkan sağlıyor, birlikte daha iyi bir gelecek inşa etmek için çalışıyoruz. Aynı zamanda teknoloji, tasarım, girişimcilik, bilim, sanat, zanaat konularında atölye çalışması, söyleşi, performans, gösteri, sergi türlerinde etkinlikler düzenliyoruz.