,
01 October 2019 - Tuesday

ATAŞEHİR TEKVANDO-JİMNASTİK

İzmir
ATAŞEHİR TEKVANDO-JİMNASTİK

Event Details

TEKVANDO SPORUNUN ÇOCUK GELİŞİMİNDEKİ FAYDALARI:

Bu disiplini iyi yapabilmek için, çocuğunuz sabrın ne olduğunu iyi öğrenmek zorundadır. Bu ve buna benzer birçok önemli değeri çocuğunuz tekvando gibi bir sporu yaparken öğrenebilir. 

Yaygın görüşün aksine, tekvando sporu şiddet içeren ya da çocuğunuzu agresif güdülere iten bir spor değildir. Aslında bakarsanız, iyi tekvandocu olmak için güçlü olmanız bile gerekmez.

Diğer sporlar gibi, anavatanı Kore olan tekvando sporu, çocuğunuzun bedenini ve fiziksel kapasitesini geliştiren bir spordur. 

Aynı zamanda Tekvando çok teknik bir spordur. Bu sebeple çocuklar vücutlarını kontrol edebilmeyi öğrenirler. Tekvando sporunun eğitimi süresince, çocuğunuz sosyal ve psikolojik birçok değeri de öğrenmek zorunda kalır.

Dersler 16 kişilik sınıflarda yapılır.

Cumartesi-Pazar 2+2 saat Ayda 16 saat ders verilir.

Hocalarımız Tekvando Olimpiyat Şampiyonu sporculardan oluşur.

AYLIK ÜCRETİ: 250 TL dir.

01 October 2019 Tuesday 09:00

Özel Tanı İlkokulu, Ataşehir, Çiğli/İzmir, Türkiye, Çiğli, İzmir


View Map

Event Promoter

Biletino Logo
BALE KURSU karamansmutlu@gmail.com 5334929002

İzmir-Ataşehir bölgesinde tek olan bale kursumuz öğrencilerinize başarılı bir kariyer sunuyor. Bale eğitimi alan bireyler bedenlerini daha iyi kullanırlar, vücutları esnek, güçlü ve zarif olur. Ayrıca kas yapısını güçlendiren bale, çocuğun daha hızlı uzamasını ve gelişmesini sağlar. Öğretmenlerimiz Devlet Opera ve Balesi sanatçılarıdır.