05 October 2019 - Saturday

Majalis Festival 2019 - ODTÜ Vişnelik

Ankara
Majalis Festival 2019 - ODTÜ Vişnelik

Event Details

Şehrin merkezinde; yeşilin içinde, müzik, tasarım ve sanatın öne çıktığı özgün bir eğlence kültürü olan Majalis Festival şehre geri dönüyor!

Son yıllarda adından sıkça bahsettiren, Tomorrowland Ibıza, Exit Festival gibi global festivallerde yer alan Mahmut Orhan. Early Morning Dreams ve Castle In The Snow gibi parçalarla uzun süre hitlerde zirvede kalarak Neversea’de unutulmaz bir performans sergileyen Kadebostany(Live). Gitar, klavye ve trompet ile house müziği harlamanlayarak ruhumuzu dinlendireren, Cercle ve Untold gibi festivallerde yer alan Stavroz(Live) 5 Ekim’de Majalis Festival'de!

ODTÜ Vişnelik Çim Amfi'de gerçekleşecek festivali kaçırmayın.

Line Up

#Kadebostany (Live)

#Mahmut Orhan

#Stavroz (Live)

#Wolfson

-------

#majalisfestival #ankaraetkinlikleri #odtüvişnelikçimamfi #stavroz #mahmutorhan #kadebostany #liveset #wolfson #dj #technomusic #electronicmusic #dance #tomorrowland #ibiza #exitfestival #earlymorningdreams #castleinthesnow #cercle #untold

 

05 October 2019 Saturday 15:00

05 October 2019 Saturday 23:55


ODTÜ MD Vişnelik Çim Amfi, ODTÜ MD Vişnelik Çim Amfi, 428. Sokak 100. Yıl 06530 BALGAT / Ankara, Çankaya, Ankara


View Map

Event Promoter

Majalis Festival
Majalis Festival Questions For Organizer?

Türkiye'nin gri kenti Ankara'da, şehrin monotonluğundan sıkılanlar, eğlence arayanlar, festival tadını özleyenler, renkli bir Ankara istiyorum diyenler için yeni bir eğlence doğuyor. Majalis Festival!

Comments