01 September 2019 - Sunday

Night of the Living Punks

İstanbul, Kadıköy
Night of the Living Punks

Event Details

1 Eylül Pazar akşamı Night of the Living Punks ile Nayah'ta yeni sezona eylül ayının en sert etkinliğiyle başlıyoruz! Geçen sezon da Nayah sahnesini teşrif eden Reptilians From Andromeda; kökeni 90'lı yıllara dayanan Robotat; ska, reggae ve punk rock grubu Skastika ve garage punk sularında gezinen Tembel Cızırtı 1 Eylül Pazar akşamı Nayah sahnesinde!
 
Reptilians From Andromeda'nın eylül ayı içerisinde gerçekleştireceği ilk Anadolu turnesinin İstanbul ayağını oluşturan bu geceyi kaçırmayın!
Kapı açılış: 21.00
 
Reptilians From Andromeda
 
İstanbul yeraltı punk rock sahnesinin son yıllardaki en aktif ve çarpıcı isimlerinden Reptilians From Andromeda, Aybike Çelik Özbey (Vokal) ve Tolga Özbey (Gitar) tarafından kuruldu. Tolga Özbey aynı zamanda 90’lı yılların Türkiye punk sahnesinin en önemli gruplarından Rashit’in de kurucusudur. Reptilians From Andromeda, yurt dışında Amerika ve İngiltere menşeli çeşitli plak şirketlerinden 7 kısaçalar ve 1 adet de uzunçalar albüm yayınladı. Hem yurt içinde hem de yurt dışında müzik otoritelerinden harika yorumlar alan grup, 2017-2018 yıllarında Çekyalı plak şirketi Prof Sny Records'tan plak formatında "Doomsday" adında bir 7", ardından da "Dialogues For Monkeys" adında bir LP yayınladı. 2018 yılında Belçika'da 6 konserlik bir turne yapan grup, bas gitarda Bülent Kabaş (Crunch/Rashit) ve davulda Başak Karacan'ın da
katılımıyla bu sezon hem yurt içi hem de yurt dışı konserlerinde çalmaya devam edecek. RFA; çiğ, hızlı, eğlenceli, old school Lo-Fi, rock 'n' roll, garage ve punk rock'ı sound'larında özgün bir biçimde birleştiriyor.
 
Robotat
 
İlk olarak rockabilly ve surf müzik temelleri ile, 90'lı yıllarda Rumblefish adıyla İstanbul'da kurulan grubun orijinal kadrosu 2003 yılında dağıldı. Uzun bir aradan sonra kurucularından gitarist Devrim Salgut, Rumblefish ruhunu davulda Okan Özpoyraz ve bas gitarda Felat Delibalta'ın da katılımıyla tekrar canlandırıyor. Grup, Robotat Surf Band adıyla, serseri motorsiklet kültürünü de yansıtarak, bugünlerde rock 'n' roll hayranlarıyla yeniden buluşuyor...
 
Skastika
 
Kivanc Künk ve Taner Çam 2012 yılında bir araya gelerek Skastika'yı kurmuşlardır. Aynı zamanda Skastika grubunun tek değişmez üyeleridir. Skastika, Bursa, Türkiye kökenli ska, reggae ve punk rock grubudur.Türkiye`de ska ve punk tarzında müzik yapan gruplardan birisidir. İlk müzikleri Lanet Karı ile Rock-A Festivaline başvurup sahne almaya hak kazanmışlardır. Grup önlerine çıkan bu fırsattan sonra çeşitli besteler yapmış, aynı zamanda halen kayıtlarını sürdürmektedir.
 
Tembel Cızırtı
 
2018 yılında Eskişehir'de kurulan Tembel Cızırtı, ilk kaydı olan "Efsane Günler" adlı EP'sini aynı yıl yayımlandı. Garage punk tarzında bir sound'a sahip olan grup, yeni albümden bazı şarkılarını da ilk kez İstanbul dinleyicisine bu konserde çalacak.

01 September 2019 Sunday 20:00

02 September 2019 Monday 04:00


Nayah, Osmanağa Mahallesi, Kırtasiyeci Sokak, No: 30/A, Kadıköy, Kadıköy, İstanbul


View Map

Event Promoter

Nayah
Nayah

15 yılı aşkın süredir müzikseverlerin, özellikle de reggae tutkunlarının buluşma noktası haline gelen Nayah, alışılan çizgisini Kadıköy'deki yeni evinde alternatif konser ve etkinliklerle genişleterek sürdürüyor.