31 August 2019 - Saturday

Boys And Girls On The Rooftop

Antalya, Muratpaşa
Boys And Girls On The Rooftop

Event Details

Türkiye'nin en kozmopolit şehirlerinden birisi olan Antalya yine Angry Records yapımcılığında şehirde Nunu’s Luxury Concepts olarak ilk partisini şehrin gözbebeği mekanlarından biri olan Gāo Club’te yapacak. Nunu's Luxury Concepts Elektronik müzik severleri havuz başı keyfi eşliğinde Antalya semalarını ve gün batımını Doubletree by Hilton Antalya City Center kalitesiyle izlemeye davet ediyor. 

1- Angry Records - Nunu's Luxury Concepts’te yaş sınırı bulunmamaktadır. 6 yaş sınırına kadar çocuklar ebeveyn eşliğinde alana ücretsiz girebilir, 7 yaş ve üzeri ise biletli katılım sağlayabilir. Doubletree by Hilton Konaklamalı olan misafirlerimizin alana ücretsiz girişleri mevcuttur.

2- Nunu's Luxury Concepts / Boys and Girls on the Rooftop by Angry Records etkinliği Gāo Club / Doubletree by Hilton Antalya City Center Teras havuzbaşında saat 16.00’da başlayacak, 01:00’de sona erecektir.

3- Organizatör veya otel yetkilileri, etkinliğe uygun bulmadığı kişileri ücret iadesi yaparak içeri almama hakkına sahiptir.

4- Nunu's Luxury Concepts / Boys and Girls on the Rooftop by Angry Records etkinliğine ait bilet, etkinlik boyunca yanınızda bulundurulmalıdır. Otel içerisinde yalnızca Nunu's Luxury Concepts by Angry Records misafirlerine ayrılan havuzbaşında ve teras alanını kullanmanız önemle ricamızdır. Bilet kaybında yenisi verilmeyecektir.

5- Katılımcılar Nunu's Luxury Concepts / Boys and Girls on the Rooftop by Angry Records etkinliğine katılarak, Nunu's Luxury Concepts ekibinin etkinlik sırasında kendilerini fotoğraflamasına, video çekimine dâhil etmesine ve etkinlik sonrasında ve gelecek senelerde Nunu's Luxury Concepts /Plur Events / Angry Records tanıtım videolarında kullanılmasına izin verir. Ayrıca Basın tarafından görüntü ve ses kaydı yapılacaktır. Biletli herkes, görüntülenmeyi kabul etmiş sayılır.

6- Otel yönetimi ve Nunu's Luxury Concepts, etkinlik sırasında tarafınızca oluşabiliecek maddi-manevi hasarlardan sorumlu değildir. Böyle bir durumda kendi önleminizi almalısınız. Yüzmeyi bilmiyorsanız veya iyi yüzebilen birisi değilseniz havuz’a girmemeniz gerekir.

7- Nunu's Luxury Concepts / Boys and Girls on the Rooftop by Angry Records etkinliğimizde, Doubletree by Hilton Antalya City Center herkesin ihtiyacını karşılayacak, çeşitlilikte hatta birçok işletmeden bile oldukça uygun fiyatlara sahip olan bir içki menüsüne sahiptir. Dilerseniz ücretli bir şekilde harika atıştırmalık tadlar veya açık büfe akşam yemeği yiyebileceğiniz harika bir mutfağa ve sushi mutfağına sahiptir. Dışarıdan otele yiyecek ve içecek getirmek kesinlikle yasaktır.

8- Biletler, organizatörün ve/veya kurumun kural ve düzenlemelerine tabi olarak tanzim olunmuştur. Bu kural ve düzenlemelerdenherhangi birini ihlal etmeniz ya da hasara-rahatsızlığa yol açmanız, diğer arkadaşlarımızı rahatsız etmeniz, hukuka aykırı ve/veya suç teşkil edebilecek davranışlar sergilemeniz; yanıcı ve patlayıcı sıvı veya gaz maddeler bulundurmanız; tehlikeli, kesici ve delici objeler (sopa, zincir, bıçak vb.) taşımanız durumunda; alandaki kolluk kuvvetleri hem girişte hem de etkinlik esnasında, katılımcıların üzerini ve çantalarını arama hem de etkinlik kuralları dışındaki maddeleri içeri almama hakkına sahiptir. Sigara izmaritlerini yere atmak, ateş yakmak, yetkilendirdiğimiz production ekibi hariç drone kamera kullanmak, otel misafirlerinizrahatsız etmek ve otelin bize uygun gördüğü alan harici alanları kulanmak kesinlikle yasaktır. Doubletree by Hilton Antalya City Center alanı ilgilisi ve Etkinlik Organizatörü (Nunu's Luxury Concepts / Angry Records) sizi mekân dışına çıkarma ya da alana almama hakkına ve tarafınıza dava açma haklarına sahiptir.

9- Katılımcılarımızın tuvaletleri, kabinlerin içerisindeki uyarıları dikkate alarak kullanmaları gerekmektedir. Temizlik Hepimiz için Önemli!


10- Doubletree by Hilton Antalya City Center onayı dışında herhangi bir ticari faaliyet kesinlikle yasaktır.


11- Bu bileti satın alan kişiler, Nunu's Luxury Concepts / Angry Records ve Doubletree by Hilton Antalya City Center otel kurallarını herhangi bir ihlalde bilet iadesi yapılmaksızın Otel alanından çıkartılacaklarını  kabul etmişlerdir.

31 August 2019 Saturday 16:00

01 September 2019 Sunday 01:00


Doubletree by Hilton Antalya City Center, Etiler, Adnan Menderes Blv. no 61, 07010 Muratpaşa/Antalya, Türkiye, Muratpaşa, Antalya


View Map

Event Promoter

Nunu's Luxury Concepts
Nunu's Luxury Concepts Questions For Organizer?

Phunk / Rock / Orient / Afro House / Melodic Techno & House / by Angry Records